Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor?

Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor?

Hurdacılarda bakırın kilosu farklılık göstersede ortalama 32₺ den başlayıp 80₺ ye kadar değişmektedir. Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor sorunuzun cevabı için bakır niteliğinin bilinmesi gerekmektedir. Soyma bakır hurdası mı satmak istiyorsanız yada kızıl sarı bakır hurda mı? Aşağıdaki tablomuzda bakır çeşitlerinin kilogram fiyatları listelenmiştir.

Bakır kilo fiyatı bakımından bir çok maden ve çeşit hurdaya göre daha iyi fiyatlarla alıcı bulur. Soyma bakır listede de görebileceğiniz gibi en yüksek birim kilo fiyatına sahip hurdadır. En düşük kilo fiyatı bulunan hurda ise Bakır talaş hurdasıdır.

Hurdacılarda bakırın kilo fiyatı

Listede bulunan hurda fiyatları ortalama olarak belirtilmiştir. Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor?Lütfen elinizdeki hurdanın tam kilosuna göre 0533 211 15 50 telefonu arayarak detaylı bilgi ve size özel fiyatınızı alınız. Piyasanın çok çok üzerinde fiyat veren biri yada işletmeler bulunursa temkinli yaklaşmayı unutmayınız. Nakit ödeme dışında teklif veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor? aşağıdaki fiyatlar güncel bilgilendirmedir.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası 71,500₺/Kg
Hurda Bakır 62,00₺/Kg
Hurda Sarı 36,00₺/Kg
Hurda Kızıl Sarı 55,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda 58,00₺/Kg
Çubuk Sar 38,00₺/Kg
Kırkambar Hurda 34,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası 29,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda 28,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 32,00₺/Kg

Hurda fiyatları için sürekli güncelleme yapsakta bazen belirli bir süre eski fiyatlar listelenebilmektedir. Sizlerden ricamız satacağınız hurda kaç kilo olursa olsun bizleri arayıp en güncel fiyatı almanızdır.

Hurdacılarda Bakır Hurda Alım Satım

Kilo ile hurda satışı yapacaksanız alternatif onlarca firmaya bir telefonla ulaşabilirsiniz. İstanbul içinden bahsedecek olursak neredeyse 1000’den fazla hurdacı bulmanız mümkündür. Ancak hurda satışları esnasında bir çok olumsuz durumda yaşanabilmektedir. Yüksek kilo bakırınız varsa mutlaka kurumsal hurda ve geri dönüşüm firmaları çalışmanız yararınıza olacaktır. Çünkü ödeme sıkıntı yaşamazsınız ve türlü farklı bahaneler üretmeden sizleri yormaz ve kısa sürede alım gerçekleşir.

Bakır hurda asla düşük fiyattan yok pahasına elden çıkarmayın. Hurdacı firmamız emre metal uzun yıllardır aralıksız hurda alım satım hizmeti vermektedir. Bir çok hurdada alım yapıyoruz. Özellikle bakır hurdalarınız için bizi arayarak son teklifimizi öğreniniz.

Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor? sorunuz dışında varsa merak ettikleriniz geri dönüşüm ve hurdalar için uzmanımıza danışınız.

velibaba hurdacı

Velibaba Hurdacı

Değerli değersiz tüm hurdaları nakit satın alırız. Velibaba Hurdacı telefonu 0533 211 18 50 günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Hazır hurda alımı veya hurda söküm işlerinizde teknik ekiplerimizle destek veriyoruz. Velibaba hurdacı taleplerinizde bizi arayın aynı gün gelelim. İnşaat alanlarında ve kentsel dönüşüm alanlarında söküm hurda işlerinizde de hizmet veriyoruz.

Emre Metal Hurda firmamız Velibaba bölgesinde size en yakın hurdacı firmasıdır.  Hurda alımında kâr oranımı düşürdük ve en yüksek hurda fiyatları ile tüm hurdalarda alım sağlarız. Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Velibaba Hurdacı için 0533 211 1850 Hemen bize ulaşın.

Velibaba Hurdacısı

Velibaba Bakır hurda alım satım için , Sarı (Pirinç) hurda alımı, Alüminyum hurda, Çinko hurda, Sarı Hurda Radyatör hurda, Hurda Kablo Çeşitleri, Krom, Nikel Hurdaları, Kurşun (Akü) Hurda ve Demirli Karışık Maden Hurdaların tamamını alıyoruz. Sizlerden aldığımız tüm huda çeşitleri için nakit ödeme imkanı sunuyoruz. Adet ve hacmi her ne olursa olsun tüm hurdalar için mutlaka Velibaba hurdacı ekibimizden teklif alın.

Velibaba Hurda Alan Yerler

Hurdacıyı saatlerce dakikalarca beklemeye gerek yok. Gezici hurdacı ekibimiz ve araçlarımız gün içinde vereceğiniz adrese geliyor ve tüm hurdaları araçlarımızla alıyoruz. Geri dönüşüm için tüm maden hurdaları değerlidir. Bakır hurda, kurşun hurdası, soyma bakır, çinko, nikel, demir ve diğer tüm hurda madenlerini her kiloda alırız. Hurdam kaç para eder, hurdanın kilosu ne kadar sorularınızın cevabı için yerinizde tartım yapıyoruz.

Velibaba hurda alan yerler için depoları arayarak bulanız gerek yok. Hurdacı telefonu 0533 211 18 50 olup aramanız ve bizi çağırmanız yeterli. Telefonda hurda türü ve niteliğini bildirmeniz halinde ona göre araç ve personel gönderilir. Sanayi hurdaları ile birlikte evsel hurda türlerinde de alım yaparız.

Velibaba Bakır Hurda Alanlar

Bakır hurdanızı diğerlerine göre daha iyi fiyatlarla alınır. Bakırın bir çok metale göre daha az bulunması ve yeniden çıkarılmasının maliyetli olması sebebi ile geri dönüşümü daha ucuzdur. Bu nedenle geri dönüşüm için en ideal hurdalar arasında yer alır. Emre Metal Firmamız hurda bakır fiyatları için maksimum oranda teklif verir. Soyma bakır, kızıl talaş bakır, kırkambar bakır, lama bakır, kırma bakır fiyatı yüksek olanlardır.

Bakır satarken mutlaka dikkat ediniz. Değeri en iyi olan hurdalar olup düşük fiyatlarla asla vermeyin. Mümkünse birden fazla hurda firmasından fiyat isteyin. Hurda karşılığında nakit ödeme dışında çalışmayın.

Velibaba Hurda Alım Bölgeleri

Velibaba tüm semt ve mahallelerine hakimiz. Haftanın bir çok günü semtlerden gelen telefon çağrıları ile bölgeye gelir ve hurda alırız. Aşağıda hurda alım satım için hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler belirtilmiştir. Sizlerde bu mahallelerde bulunuyorsanız ve hurdacı arıyorsanız bizi arayın.

 • Esenyalı çevresi
 • Kaynarca tamamı
 • Kurtköy her semti
 • Sülüntepe ilçe sınırları

 

Velibaba Hurda Alım Satım

Hurda Pimapen Plastikler Hurdaları, Pvc Plastik Hurdaları, Muhtelif Plastik Hurda Çeşitleri, Hurda Granör Hurda Çeşitleri, Röntgen Film Hurdaları dahil bir çok plastik gurubunda hurda alımı yapıyoruz. Demir çelik gibi plastik ürünlerde de bir çok atıl ürün ve malzeme bulunmaktadır. Hem sanayi alanında hemde kent yaşam alanlarında plastik hurda türleri oldukça fazladır. Velibaba hurdacı firması olarak değerine nakit ödeme yaparak plastik malzeme ve diğer tüm çeşitlerde hurda satın almaktayız.

Hura alım işleri yanında hursa satışıda yapıyoruz. Hurdaya ihtiyacınız varsa bizlere ne istediğinizi belirtin sizlere en uygun fiyatlarla satış yapalım. Hurda depomuzla ihtiyacınız olan bir çok malzemeyi bulursunuz.

Velibaba Hurda Alanlar

Demir Çelik Hurdaları, İzabelik Hurda, Paket Hurda, Sac Hurda, Teneke Hurda (Presli), Torna Talaşı, Kağıt ve Plastik Hurda Çeşitleri içinde nakit ödeme ile alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz tüm hurda türleri için firmamız uzmanlığından her zaman faydalanabilirsiniz. Fabrika hurdalarında 1-1o ton arası en yüksek fiyatı veririz.

İstanbul hurdacı firmamız Velibaba ve civarında bütün semt ve bölgelere hakimdir. Gün içinde birden fazla ekibimiz çeşitli semt ve bölgelerde hurda alımı yapmaktadır. Sizlerden gelen çağrılarda hemen adresinize en yakındaki hurda ekibimiz gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken Velibaba hurdacı için çağrı merkezimizi aramanızdır. Satmak istediğiniz hurda türü her ne olursa olsun mutlaka bizlerle irtibat kurunuz. Fiyat teklifimizi öğrenmeden hurdalarınızı satmayın.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma bakır hurda fiyatları 140 TL'dir. Bakır talaş hurdası ise 125 TL'dir. Hurda türü ve listesi aşağıdaki belirtilmiştir. Fiyatların nihai bedelleri için Emre Metal ile görüşün. yüksek kilodaki satmak istediğiniz bakır hurdaları için özel fiyat veririz. Mutlaka ayrı bir fiyat teklifi isteyin. Listemizi sürekli güncellemeye çalışıyoruz ancak site üzerinden canlı destek ile de günlük bakır hurda alım fiyatlarını sorabilirsiniz.

Bakır hurda fiyatları İstanbul firması olarak alım fiyatlarımız aşağıdaki listede belirtilmiştir. Az kiloda yada toptan bakır hurdalarınız için firmamız Emre Metal en uygun fiyat teklifini tarafınıza vercektir. Listede yer alan bakır hurda türleri dışında tüm hurdalarda da alım yapmaktayız. Size özel fiyat teklifi verebilmemiz için mutlaka bizlerle iletişime geçiniz.

Soyma bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Kırkambar hurdası, Külçe bakır hurdası, Tır kırma Granür hurdası, Kızıl Bakır Talaş hurdası en çok talep aldığımız türlerdir. Hurda fiyatları 2021 listemiz içinde ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bakır Hurda Fiyatı

Bakır hurda fiyatı için kâr oranımız minimum olup en yüksek alım fiyatlarını sizlere veririz. Hurda depomuz en fazla sanayi ve endüstri bölgelerinden alım yapar. En eski bakır hurdacısı firmalardan biriyiz. Piyasayı çok yakından bilir ve sizleri mağdur etmeyecek hurda alım satım hizmeti sağlarız. Bakır hurda fiyatı sürekli değişken ve firmamızda da güncellenen listelerdir. Yüksek kilodaki bakır hurdalar için liste ortalama fiyatları haricinde özel teklif veririz.

Lütfen Emre Metal firmamızı telefon arayarak WhatsApp üzerinden güncel bakır hurda fiyatları bilgisi isteyiniz. Acil bakır hurdası satmak istiyorsanız hemen gün içinde vereceğiniz adrese aracımızla geliyor ve alım yapıyoruz.

bakır hurda fiyatı

Anlık Bakır Fiyatları

Bakır değişken fiyatlara sahip olup günlük farklarla beraber anlık olarak da fiyatları değişir. Az kilolarda belki anlık bakır fiyatlarının değişmesi pek bir şey ifade etmezken yüksek kilo ve tonajlı hurdalarda en ufak bir fiyat değişmesi ciddi rakamlara tekamül eder. Bakır hurdasının her ne kadar piyasa ve borsa ortalaması olsa da firmalar değişik kilo fiyatları verebilir. Elinizdeki satılacak olan bakırın niteliği, saflığı ve ağırlığı birim kilo fiyatlarına etki edecektir.

Yüksek kilodaki bakır hurdalar için Emre Metal Hurda ekibimiz adresinizde hizmet vermektedir. Sizlere göndereceğimiz teknik personelimiz hem yerinde tartım yapacak hemde hurda niteliğinin tespitini sağlayacaktır. Firmamızın size vereceği son fiyatlarda size yerinizde söylenecektir.

Anlık Bakır Fiyatları

Soyma Hurda bakır Fiyat

Kablolarından ayrıştırılmış soyma bakır için en iyi fiyatlarla alım yaparız. Yüksek tonajlı soyma bakır için özel fiyat teklifi veririz. Şehir dışı hurda alımları için yüksek kiloda soyma bakır gereklidir.

000
Soyma Bakır Hurda Kilo Fiyatı

Bakır Kızıl Talaş Hurda Fiyatı

Metallerin freze ve taşlama sonrasındaki halidir kızıl talaş. Fabrikalardan, atölyelerden ve çeşitli endüstri sanayilerden hurdacılar toplanır ve tekrar işlenebilir. Hurda bakır talaşı için minimum kâr oranı ile çalışır sizlere en yüksek kilo fiyatlarını veririz. İstanbul içinde her kilo bakır talaşı alımı yapıyoruz. İstanbul dışı hurdalar için yüksek tonaj gerekmektedir.

Bakır talaşı hurda güncel fiyat 60₺ olup çok yüksek kilolardaki hurdalarınız için özel teklif verebililiriz. Aynı gün içinde hurda aracımız adresinize gelir ve alım yapar.

 

000
Kızıl Bakır Talaş Hurda Kilo Fiyatı

Kırkambar Bakır Hurda Fiyatı

Yanık bakır, sarı, anttiminyum ve mat görünümlü kırma metallerdir. Soyma bakır hurdası dışında kalan gruptur. Kırkambar bakır hurda çeşitleri sanayide çokça çıkar ve hurdacılar tarafından toplanır. Emre Metal firmamız 65₺ kilo fiyatından başlayarak alım sağlar.

000
Kırkambar Bakır Hurda Kilo Fiyatı

Lama Bakır Hurda Fiyatı

Lama bakırlar çeşitli trafolarda, elektrik tesisat panolarında, baz istasyonu ve düşük voltaj akım alanlarında kullanılır ve hurdacılar tarafından toplanır. Lama bakır hurda fiyatını verirken en düşük kâr marjı ile alım yaparız. Sanayi bölgelerinden daimi olarak araçlarımızla hurda alırız. Lama bakır kilo fiyatı 68₺ dir.

Lama bakır hurdası satmak istiyorsanız Emre Metal firmamızdan mutlaka size özel hurda fiyat teklifimizi alınız.

.

000
Lama Bakır Hurda Kilo Fiyatı

Hurda bakır kg fiyatı

Hurda bakır kg fiyatı

Aşağıdaki hurda bakır fiyatları listesinde 1 kilo hurda bakır alım fiyatı belirtilmiştir. 100 Kg ve üzeri bakır hurdalar için Emre metal özel tekliflerini alın. 1 ton ile 10 ton arasındaki bakır hurda fiyatları için de çok özel kilo fiyatı ile alım yaparız. Az kilodaki bakır hurda alımı yaptığımız gibi toptan hurda satışlarında da en iyi fiyatlarla çalışıyoruz.

Gezici mobil hurdacı aracımız çeşitli semt ve bölgelerde her gün aktif şekilde hurda toplar. Sizlerden gelen hurda satış taleplerinde sizlere en yakında olan aracımız adrese gönderilir. Satılacak hurdalar gözünüz önünde tartım işlemine alınır. Kilo belirlenir ve fiyatlar tarafınıza söylenir. Bakır hurdaları çıkacak kg fiyatı üzerinden bizlere satmaya karar verirseniz hemen o anda ödemeniz nakit yapılır.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurda fiyatı 140,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda fiyatı 125,00₺/Kg
Kırkambar Bakır Hurda fiyatı 125,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası fiyatı 125,00₺/Kg
TTR Kırma Bakır Hurda fiyatı 125,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası fiyatı 126,00₺/Kg

 

İstanbul Bakır Hurda Fiyatlar

İstanbul Bakır Hurda Fiyatları

İstanbul hurdacı firması olarak tüm bölgelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz bakır hurdalar için Anadolu yakası ve Avrupa yakasında aynı gün içinde adresinize geliyoruz. Bakır hurda fiyatı listemiz 2021 yılı Ağustos ayında güncelenmiş olup yinede en son ve net fiyat için ekibimizle irtibat kurmanız önerilmektedir. Hurda alma işleri dışında firma, fabrika ve çeşitli hurda ihtiyacı olan kişilere de hurda satışı yapmaktayız.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası 73,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda 68,00₺/Kg
Kırkambar Bakır Hurda 65,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası 65,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda 75,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 60,00₺/Kg

Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurda çeşitleri firmamız tarafından en çok toplanan hurdalardır. Haftanın 7 günü çeşitli semtlerden farklı kilo ve tonajlarda bakır hurdası toplamaktayız. Bakır hurda satmak isteyen müşterilerimize yerinden hizmet veririz. Bir telefon ile vereceğiniz adrese bir kaç dakika içinde ulaşırız.

Güncel bakır hurda fiyatları Soyma Bakır 73 ₺, Lama bakır hurdası 68 ₺, Kırkambar bakır hurda çeşitleri 65 ₺'dir. Tüm metal hurda çeşitlerini en iyi fiyatlarla alırız. Bizlere satılacak hurdanın son görsel halini WhatsApp üzerinden gönderebilir ve fiyat alabilirsiniz.

Günlük Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurda fiyatı 2021 yılı ağustos ayı listemiz yukarıda yayımlanmıştır. Günlük bakır fiyatları, anlık bakır fiyatları hakkında bilgiyi iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Alım satım işlerinde en yağın ve geniş kadroya sahip metal firmalarından biriyiz. Müşteri odaklı hizmet sağlamaktayız. Tüm alım işlerimizde nakit ödemeli sistemde çalışıyoruz.

bakırın kilosu ne kadar

Bakırın Kilosu Ne Kadar

Hurda satmadan önce hurda fiyat araştırması mutlaka yapılması ve farklı teklif alınması gerekmektedir. Bakırın kilosu ne kadar araması en çok internet üzerinden yapılan araştırmaların başında gelmektedir. İstanbul hurdacı firması olarak bakır hurdaları alım satım hizmetini vermekteyiz. Kilosu her ne olursa olsun tüm bakır çeşitleri için bizlere ulaşabilir ve satış yapabilirsiniz. Alımlarımız yerinizden olup ödemelerimizde nakittir. Aşağıdaki ortalama bakırın kilosu hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Lütfen en son güncel fiyatlar için 0533 211 18 50 hattımızdan bizlere ulaşarak bilgi alınız.

Bakırın Kilosu Ne Kadar 2021

Birim Bakır kilogram fiyatları ortalama fiyatlar aşağıdaki gibidir. Satmak istediğiniz hurdanın niteliğine, kilosunun az veya çokluğuna göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Evsel hurdalar, atölye hurdaları, sanayi ve her endüstrideki bakır hurdalarında alımlarımız bulunmaktadır. Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar ? Sorunuz için Soya bakır, Lama, Kırkambar, Külçe, TTR Kırma ve Kızıl talaş için kilogram fiyatları listemizdeki gibidir.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurda Kilosu 32,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda Kilosu 32,00₺/Kg
Kırkambar Hurda Kilosu 29,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurda Kilosu 29,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda Kilosu 28,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurda Kilosu 26,00₺/Kg

Bakırın Kilosu Ne Kadar 2021

Bakır Kilosu

Bakır madeni içinde farklı tür ve çeşitleri bulunduran madendir. Bu nedenle özellikleri bilinmeden bakır kilosu fiyatı almak pek doğru olmayacaktır. Şayet madenin özelliği ve niteliği hakkında bilginiz varsa telefonla bizlere ulaşıp fiyat sorabilir yada dilerseniz firma uzmanlarımızdan yerinizde ücretsiz keşif ve tespit hizmeti alabilirsiniz. Hurdacı ekibimizden tecrübeli personelimiz vereceğiniz adrese gelecek olup hurdanızın niteliğini belirleyecek olup sizlere en iyi fiyatları hemen yerinizde verecektir. Firmamız tarafından verilen bakır kilo fiyatını kabul etmeniz halinde ödemeler nakit olarak tarafınıza yapılacak olup hurdanın alım, söküm ve nakliye dahil tüm işçilikleri firmamız tarafından yapılacaktır.

bakır kilosu

Bakir kg fiyat

Bakır borsasında kilogram fiyatları mutlaka takip edilmeli ve yüksek kilodaki alım ve satımlarda fiyatlar hakkında bilgi edinilmelidir. Bakırın Kilosu Ne Kadar sorusuna cevap arayan müşterilerimiz sitemiz üzerinden şehir içindeki hurda bakır alımlarındaki fiyatları görebilirler. Farklı iş amacı ile bakır hurda alımlarında farklı fiyatlarla karşılaşmaları olası bir durumdur.

istanbul bakır hurda

İstanbul Bakır Hurda

Bakır hurda türleri arasında değeri yüksek olan maden olarak öne çıkmaktadır. İstanbul bakır hurda alım satım fiyatlarıda demire ve bir çok maden çeşitine göre yüksektir. Bakırın elektrik ve elektronik sanayinde yeri fazladır. Ayrıca yeniden üretilmesi ciddi bir maliyet gerektirmektedir. Bu nedenle geri dönüşüm bakır hurdaları için son derece gereklidir. Bizlerde İstanbul Hurdacı olarak sizlerden satın aldığımız tüm bakır hurdalarını geri dönüşüm sistemine almakta ve tekrar kullanıma sunmaktayız.

İstanbul Hurda Bakır Alanlar

Firmamız bireysel olarak hurda alımı yaptığı gibi işletme düzeyinde kurumsal hurda alım satım çözümleri de sağlamaktadır. İstanbul bakır hurda için bir çok şirket, depo, fabrika, atölye ve işletme ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bizlere ulaşarak Anadolu yakası ve Avrupa yakasının her semtinden en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz. Hurda şirketimiz tüm müşterilerine ücretsiz keşif hizmetlerini ayrıca sağlamaktadır.

istanbul hurda bakır alanlar

Bakır Hurda Alım Satım

 • Soyma Bakır
 • Lama Bakır Hurdası
 • Plaka Bakır Hurdası
 • Levha Bakır Türleri
 • Boru Bakır çeşitleri
 • Trafo Bakırı
 • Kalıp Bakırı
 • Bakır Talaşları
 • Bobin Bakırlar
 • Tombak Bakır
 • Kalın Yanık Bakır
 • Teneke Bakırı

Yukarıda listelemiş olduğumuz bakır hurda çeşitlerinin tümünde firmamız alım satım yapmaktadır. Bizleri arayarak adresinizden hurda alımı yapılmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul bakır hurda alımlarımızın tamamında nakit ödeme yapmaktayız. Satmak istediğiniz hurdalar içinde adresinizde ödeme yapıyoruz. Güvenilir ve doğru hurda satışı için firmamızla görüşmeden karar vermeyiniz.

Topkapı hurda bakır sarı kablo alınır

Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy’de sizlere yakında hurdacı firması arıyorsanız bize ulaşın. Çekmeköy hurdacı hizmetlerimiz her gün bulunmaktadır. Demir hurda alımı, Bakır hurdası, Alüminyum hurdaları, sarı hurdalar, talaş hurdaları dahil elinizdeki tüm hurdaları nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. İstanbul hurdacı firmamız en iyi fiyat teklifini vermekte ve nakit ödeme yapmaktadır. Sitemizdeki telefon numaralarından bizlere ulaşarak anında hurdacı çağırabilirsiniz.

çekmeköy hurdacı

Çekmeköy Hurda Alanlar

Çekmeköy hurda alanlar olarak ister evsel hurdalar yada sanayi hurdaları dahil tüm hurda çeşitleri için alım yapmaktayız. Satmayı düşündüğünüz hurda kilosu her ne olursa olsun alım yapıyoruz. Firmamız Emre Metal Çekmeköy hurdacı olarak bölgede bir çok iş yeri, atölye, fabrika hurdalarını adreslerinden düzenli olarak almaktadır. Sözleşmeli ve anlaşmalı olarak senelerdir hurdalarını aldığımız işletmeler bulunmaktadır.

Çekmeköy demir hurda alım satım

Demir hurda oldukça çok talep görsede bakır kurşun, sarı, çelik, alüminyum, kablo, nikel dahil tüm maden çeşitlerinde alımımız bulunmaktadır. Sizlerden gelen isteklerde aynı gün vereceğiniz adrese hurdacı gönderimi yapıyoruz. Arayın bir kaç dakika da hurdacınız adresinizde olsun.

Çekmeköy Hurda Alan Yerler

Çekmeköy bölgemizde hurda hizmetleri için bir çok kişi ve firma bölgeye hizmet vermektedir. Ancak her firma ile sorunsuz çalışacağınız anlamına gelmez. Bir çok hurda alım satım işinde sorun ve sıkıntı yaşanmaktadır. Ödenmeyen ücretler, yanlış tartı sorunları, zamansız iş yönetimi bir çok sorun ortaya çıkmaktadır. Firmamız ise hurda alım ve hurda satış işlerinin tümünde sizlere kurumsal şekilde hizmet sağlar.

Hurda Söküm Hizmetleri

İstanbul da Anadolu yakası ilçelerinin bir çoğunda kentsel dönüşüm nedeni ile yapı inşaat alanları oluşmaktadır. Bu inşaat alanlarında yıkım öncesinde söküm işlemi yapılması gerekmektedir. Firmamız da uzman hurda söküm ekipleri ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. Bina hurda söküm işlerinde ister dökük karışında çalışmakta yada anlaşılacak bir bedel karşılığında hurda sökümü yapmaktayız.

Çekmeköy hurdacı hizmetleri bünyesinde en yüksek fiyat teklifini sizlere sunuyoruz. Hurda fiyatları 2020 listemize bakarak en güncel hurda fiyatlarını sitemizde görebilirsiniz. Hurda işleri ile ilgili tüm soru, görüş ve taleplerinizi bizlere her zaman iletebilirsiniz. Güvenilir hurda işçiliği için mutlaka bizlerden teklif alın.

tepeören hurdacı

Tepeören Hurdacı

Sanayi alanlarında her tür hurdayı alıyoruz. Tepeören hurdacı bakıyorsanız firmamız bölgede sürekli ekip bulunduran ve bir çok firmanın anlaşmalı hurdacısı konumundadır. En iyi fiyat teklifi ile sizlerden hurda alımı yapmaktayız. Hurdacı hizmetlerini kurumsal bir firma ile yapmak istiyorsanız firma uzmanlarımızla irtibata istediğiniz zaman geçebilirsiniz.

Tepeören Hurda Alanlar

Hurda alımlarında aynı gün bölgemizde hizmet verebiliyoruz. Tepeören hurdacı olarak demir hurdaları, bakır hurdası, çinko, kurşun, kablo hurdalarının tümünü hemen satın alıyoruz. Ayrıca plastik çeşitli hurdalar ve kağıt bazlı tüm matbaa hurdaları içinde alım yapıyoruz. Sitemizde hurda fiyatları 2019 duyurusu yapılmış olup elinizde bulunan toplu hurdaların kilogramına göre farklı ve size özel fiyat teklifi de verebilmekteyiz. Lütfen bizlere ulaşıp elinizdeki hurda türleri ve kilosu hakkında bilgi veriniz. Aynı gün içinde sizlere hemen hızlı şekilde fiyat teklifimiz iletilecektir.

tepeören hurda alanlar

Tepeören hurda alanlar olarak vereceğimiz fiyat teklifi tarafınızdan kabul görmesi halinde aynı gün adresinizde kendi araçlarımızla alım yapılacaktır. Hurda alımlarında tüm müşterilerimize nakit ödeme yapılmaktadır.

Tepeören Hurda Söküm

Hurda alımı ve satışı yaptığımız gibi firmamız hurda söküm hizmetlerinide tüm İstanbul bölgelerinde sağlamaktadır. Tepeören hurda söküm işinizde bizi arayın deneyimli teknik ekibimizle hemen işe başlayalım. İnşaat yıkım öncesi hurda sökümü, işyeri, fabrika gibi yerlerde hurda söküm işlerinizde profesyonel hizmet sağlıyoruz. Tepeören hurdacı olarak aşağıda belirttiğimiz tüm söküm işlerini yapmaktayız.

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • Makina sökme
 • Hurda sökme
 • Eski hurdaları sökme
 • Alüminyum dış cephe sökümü

Sarı Hurda Alımı Tepeören

Değerli madenlerden ve doğada diğer maden türlerine göre az bulunan sarı hurdalarıda almaktayız. Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kablo Hurdası Alımı

 • YER ALTI KABLOLARI
 • PTT KABLOLARI
 • YAĞLI PTT KABLOLARI
 • ENYAH ANTİKROM KABLO
 • FARE YEMEZ KABLO
 • YANMAZ KABLO
 • ENYA KABLO
 • ANTİKROM KABLO
 • 3X10 KABLO
 • 4X16 KABLO

Tüm kablo çeşitleri içinde alım yapmaktayız. Tepeören hurdacı olarak kilosuna bakmaksızın tüm hurdalarına talibiz.

suadiye hurdacı

Suadiye Hurdacı

Bütün hurdalarınız için Suadiye hurdacı olarak her gün alım yapıyoruz. Suadiye Mahallesi civarında hurda Alım Satım yapan firma arayışınız varda demir hurda, alüminyum hurdaları, bakır hurda, sarı hurda ve tüm kablo çeşitlerinde alımımız bulunmaktadır. Plastik ve Kağıt hurda grupları içinde Suadiye’de hizmet vermekteyiz. Hurdacı hizmetlerimizde müşterilerimize ödemeler anında nakit olarak yapılmakta olup kaç kilogram olursa olsun hurda alımı yapmaktayız.

Suadiye Hurda Alanlar

Suadiye hurdacı olarak alım için günün tüm saatlerinde hizmetimiz bulunmaktadır. Bölgede haftanın 7 günü aktif olarak personellerimiz bulunmaktadır. İstanbul hurdacı ekibimize hemen ulaşın bir kaç dakikada vereceğiniz konuma hemen hurdacımız yönlendirilsin. Beklemeden en hızlı alımı firmamız sağlamaktadır. Sayısı birden çok ekiplerimizle işimizi profesyonel ve kurumsal bir hizmet anlayışı ile yapmaktayız.  Tüm metal hurdalar, demir hurda çeşitleri ve diğer hurdalar için bizlere 0533.211.1850 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Suadiye Toptan Hurdacısı

Çok çeşitli maden çeşitlerinin tümünde alım satım yapıyoruz. Firmamız bölgede evsel hurdalarda yada sanayi hurdaları için alım yapmaktadır. Aşağıda listemiz olduğumuz tüm hurda türlerinde kilosu her ne olursa olun aynı gün adresinizden alım yapmaktayız. Demir çelik saç torna talaşı içinde atölye ve işletmelerden alım yapmaktayız. Hurda fiyatları 2019 listemiz sitemizde yayınlamış olup belirtilen fiyatlar da peşin ödeme ile tüm hurdalarınızı yerinden alıyoruz.

 • Bakır Kablo hurdası
 • Sarı hurda alımları
 • Alüminyum hurda alımı
 • Toptan çinko hurda
 • Krom, nikel hurdaları
 • Kurşun hurdaları
 • Zamak antimiyon hurdaları
 • Demir karışık hurdaları

suadiye hurda alanlar

Suadiye Hurda Söküm Firması

İstanbul Suadiye hurdacı olarak sadece alım satım yapmayız. Özel ekiplerimizle hurda söküm işleri içinde Suadiye başta olmak üzere hizmet vermekteyiz. Bina, depo, fabrika, işyeri, atölye, mağaza dahil bir çok yapıda söküm işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılması gereken binalarda hurda sökümüde yapmaktayız. Firmamız bugüne kadar sayısız bina hurda söküm işlemi yapmıştır. Yıkım öncesi sökümleri teknik personellerimiz ve teknolojik gelişmiş makine ve cihazlarımızla yapmaktayız.

Vakit kaybetmeden Suadiye hurdacı için bizi arayın hemen vereceğiniz adrese gelelim sorunsuz bir şekilde hurdalarınızı teslim alalım. Sitemizde belirtilen iletişim numaraları aktif olup dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

ataşehir hurdacı

Ataşehir Hurdacı

Arayışınızda sizlere uzman ekiplerimizle kırım, söküm başta olmak üzere tüm hurda işlerinizde alım ve satım hizmeti veriyoruz.

Hurda satmak yada hurda almak için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve hemen hızlı destek alabilirsiniz.

Ataşehir hurdacı fiyatları için 0534 056 6112 arayınız

Ataşehir Hurda Alım Satım

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda, alüminyum, çinko, krom, kablo, kağıt, plastik, sarı, bakir, kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetinide sağlamaktadır.

Tabela sökme, Bina dış cephe sökme, makina sökme, hurda  sökme, eski hurdaları sökme, alüminyum dış cephe sökümü işlerinizde bizleri arayıp hurda karşılığı yada belirli bir ücret dahilinde hizmet alabilirsiniz. Ataşehir hurdacı için geniş ekip sayımız ve tecrübemizle eksiksiz ve sorunsuz hizmet sağlıyoruz

Ataşehir Hurda Bakır

Ataşehir hurdacı olarak bölgemizde tüm mahallelerde yaz kış aralıksız çaışmaktaız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır.

Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Hurdacı firmamız geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktadır. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır. Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Ataşehirde Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

ataşehir sarı hurda

Sarı Hurda Alımı Ataşehir

Sarı hurdalar diğer bir çok hurda türüne göre çok daha kıymetlidir. Bu nedenle sarı hurdanızı kesinlikle değerlendirmeniz gerekir. Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir. Ataşehir Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız. Hurda ve hurda çeşitleri konusunda İstanbul hurdacı olarak güven duyulan bir hizmet sunuyoruz.

ATAŞEHİR Hurda Ataşehir hurdacı olarak ataşehir ve bütün  mahallelerinde hurda alım yapmaktayız.

Hurda Grupları : Demir, Bakır, Çelik, Çinko, Krom, Kablo, Paslanmaz, Kağıt, Plastik, Makina Hurdaları, Pet, Kurşun, Yer altı kabloları, pat kabloları, antikrom, yanmaz kablo, enya kablo gibi tüm hurdaları satın almaktayız. Ayrıca kablo gruplarında 3×10 kablo, 4×16 kablo gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir. Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır hurdası madeni degeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir.

Ataşehir Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir. Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır.

ataşehir hurda anakart

1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır.

İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Her türlü hurda alım satım yapan en güvenilir ,firmalardan biri olan hurda firmamız,en yüksek ve kaliteli bir hizmet için bizimle iletişime geçin.

Ataşehir hurdacı olaraktaşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. Ataşehir hurdacı olara ataşehir ve cevrwe ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.

Ataşehir hurdacı olarak ataşehirde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, ataşehir hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez,

bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin ataşehir hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz 0533 211 18 50 – 0534 056 61 12

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Hurdacı Talep İstek

Ataşehir hurdacı olarak ataşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. Ataşehir hurdacı olara ataşehir ve çevre ilçelerde hurda alim satım yapmaktayız. Hurdacı firması olarak olarak madeni hurdalarınızı bizimle degerlendirin madeni hurda çeşitleri aliminyum ,sarı, kablo , bakır kurşun çinko ,nikel leyim ,kalay ,soyma bAkır, kırma bakır,gümüş ,gibidaha sayamadım birçok madeni hurda var.

Ataşehir Plastik Hurdası

Bu tür hurdaların  plastik, naylon, kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor. Bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir. Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır.

Ataşehir Hurda Kablo

Ataşehir hurda bakır 0533 211 18 50
Ataşehir hurdacı bakır

Ataşehir hurda kablo alım satım yapan hurdacılar olarak en yüksek fiyatlara hurda kablo alım yapılmaktadır. Her türlü kablo alım satım yapılır. Kablo değerini bakırdan hesaplanarak kablonun fiyatı öyle belirlenir. kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktayız. Güncel fiyatlar için bizi arayın.

Kablo bakır alan hurdacılar olarak her türlü kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz günlük kablo bakır fiyatları yükselmekte olup kablolarınızı yok pasına satmayın.

HURDA KABLO BAKIR FİYATLARI BORSASI

Hurda kablo bakır fiyatları günlük olarak belirlenir.Kablo bakır demir fiyatları haftalık olarak belirlenir. Ataşehirde hurda alan hurda firmamız ayrıca kadıköy de, maltepe de, üsküdar da, ferhatpaşada yerimiz bulunmaktadır.

Ataşehir istanbul ferhatpaşa mahallesinde hurda alımı yapılmaktadır.

Ataşehir de hurdacı alanlar, kadıköy hurdacı, maltepe hurdacı, üsküdar hurdacı, ümraniye hurdacı, ferhatpaşada hurdacı, istanbul hurdacı olarak tüm mahallelerde en yüksek fiyatlardan hurdalarınız değerlendirilir. Yerinde nakit alınır.

Ataşehir hurdacı bakır

demir bakır çağı

Demir Bakır Çağı

Demir Bakır Çağı MÖ 7000 – 4000 yılları arası yaşanmıştır. Taş çağının sonlarına doğru bakır madeninin bulunması ile birlikte ortaya çıkan bu çağda insanlığımız büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Demir Bakır çağının başlangıcı tam olarak bilinmese de ortalama 9000 yıl kadar sürdüğü tarihi kazılar ile belirlenmiştir.

Demir Bakır Çağı ( Kalkolitik Çağ)Demir Çağı ( – Erken Tunç Çağı )

Demir Bakır çağının bir diğer adı da kalkolitik çağ olarak kayıtlarda geçmektedir. Erken tunç çağı denmesinin bir sebebi de tunç çağından önceki hazırlık çağında olmasından kaynaklanmaktadır.
demir bakır çağDemir Bakır madeni ilk bulunduğunda doğada yüklü bir miktarda var olmaktaydı.

Çıkarması ve işlemesi kolay olan bakır madeninden ilk başlarda süs eşyası yapmak için faydalanılmak taydı.

Sonraki zamanlarda büyük imparatorluklar tarafından büyük oranlarda çıkartılarak para basımı ve değerli süs eşyaları yapımında kullanıldı. Kolay işlenmesinden dolayı az sayıda insan iş gücü gerektirmesi ile cazibesi giderek artmaya başladı.

Yüksek oranda ve her yerde bulunması, insanoğlunu bakır madeni ile ilgili çok sayıda eşya ve alet yapmaya yönlendirdi.

Bu sayede modern araç ve gereçlerin yapımı başladı ve hatta günümüzde kullanılan bir çok aletin ilk temelleri o yıllarda atılmaya başladı.

İlk Demir Bakır Geri Dönüştürme

Günümüzde de hala değerini koruyan hurda demir bakır ve demir bakır eşya hurdaları geçmişte de çok değerliydi. İnsanoğlu tarafından bakır çağı süresince kolayca bulunabilen demir bakır sonraki zamanlarda tabiatın kanunu gereği azalmaya başladı. İnsanlık yeni demir bakır madeni çıkarmak yerine var olan hurda bakırları eriterek yeniden saf halde bakır elde etmenin daha kolay olduğunu keşfetti.

O zamanlarda demir bakıra herhangi bir element karıştırılmadığı için eritilen bakır tekrar saf haline ödene bilmekteydi.

Ancak günümüzde demir bakır hurdaları her zaman saf hale geri dönüştürülememektedir.

Kullanıldığı alana göre bakır madenine çeşitli alaşımlar eklenerek sertleşmesi ya da farklı amaçlara uygunluğu sağlanmaktadır. Dolayısı ile bu da bakır madeninin derecesini düşürmektedir.

Günümüzde Demir Bakır Hurdası

2018 Yılının başlarında  olduğumuz şu günlerde demir bakır hurdası hala değerini korumaktadır. Hurda demir bakır sarı bakır demir gibi her türlü kablo bakır fiyatları en yüksek fiyatlara alım yapılmaktadır. Hurda fiyatları güncel olarak haftalık belirlenmektedir.

BİLGİLENDİRME

Hurda demir pasajı ayrı ayrı olarak işlenmektedir geçmiş çağa göre madeni değeri olan bakırımız işlenmesi güçlük ve zorluklarla toprakdan ayırt edilmekteydi.

Şimdilerdeyse teknolojinin en üst seviyeleri kullanılarak geçmiş döneme bakaraktan daha basit ve maliyeti ucuz olarak işlenmektedir. Demir Bakır Çağı 0216 661 18 50 Numaradan Bakır Demir Fİyatlarını Alabilrsiniz

Bunun yanı sıra geri dönüşümde kullanılan hurda atık bakırlarının maliyetinin daha az ve ekonomik olarak uygun olduğundan dolayı geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

Geri dönüşümde büyük rol alan hurdacılar demir bakır kablo hurdalarını şehirlerden imalat fabrikalarından eskimiş veya yıpranmış kullanımı olmayan hurdalardan geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Demir Posolu

Günümüzde en çok kullanılan madeni demir hurdamız en çok ve sıklıkla kullanılan sağlamlığıyla ve maliyetiyle ülkemize büyük bir ekonomi katkısı sağlamaktadır.

Demir madenin topraktan ayrıştırılarak saf demir haline getirilmesi maliyeti genellikle düşük olup ülkemize ve halkımıza büyük bir destekdir. Demir Bakır Çağı 0216 661 18 50 Numaradan Bakır Demir Fİyatlarını Alabilrsiniz

Her yerde kullanılan demir metallarinin bu aralar fiyatlarının 100%200 artmasının sebebleri nedir.

Bu sebeblerin ülke ekonomisi ve krizle ilgili olarak America’ya bağlı olduğunun bilgilerini almaktayız.

hurda demir bakır kablo
bakır kablo hurdası
bakır hurdası
hurda bakır lama
toptan demir bakır hurdası