hurda işinde para var mı

Hurda işinde para var mı? 5 Maddede Hurda işi

Her sektörde işinin ehli kişiler para kazanabiliyorken Hurda işinde para var mı? yine günümüzde en sık cevabı merak edilen sorulardan biri olmaya devam ediyor.  Elbetteki hurda işinde para vardır ancak harcanacak emek, fiziki güç, yıpranma payı düşünüldüğünde diğer tüm sektörler kadar zorludur. Bir çok kişinin düşündüğünün aksine hurdacılık işi yatarak para kazanılan bir alan değildir. İş takibi yapmak, işini doğru yapmak, gün içerisinde en yüksek seviyede aktif olmak gereklidir.

Hurda işindeki para hiç bir yerde yok algısı gerçekleri yansıtmamaktadır. İnsan emeğinin en yoğun olduğu işlerden biridir. İnsan bedeni olarak en fazla yıpranılan işlerin başında hurdacı işi gelmektedir. Kazanç kayıp bu oranda düşünüldüğünde bir çok sektörün gerisinde kalır. Yeni iş kurmak isteyenler, girişimciler hurda işinde para var mı? sorusunun cevabı ile birlikte mutlaka sektörün zorluklarınıda araştırmalıdır.

Hurda işinin cazibesi nereden geliyor?

Geri dönüşüm dünya için gerekli olan uygulamalar arasında ön plandadır. Bu amaçla geriye dönüşümü mümkün olan hurda grubu metallerinin alımı ve satımı yaygın bir şekilde yapılır. Evlerde, iş yerlerinde, inşaat alanlarında ve daha farklı noktalarda çeşitli hurda grubu metallerinin varlığı söz konusudur. Hurda piyasası denilen ve son zamanlarda döviz kuruna bağlı olarak da artışta olan bir sektörde bulunur. Birçok firma hurda alımı ve satımı gibi uygulamaları profesyonel olarak yerine getirir. Kendi araçları ile hizmet veren bu firmalar çeşitli hurdalarınızı piyasası değerinde sizlerden satın alarak kazanç elde etmenize yardımcı olur.

İş kurmak isteyen bazı kişiler genelde çok iş bilgisi gerekmeyen, vasıf olarak özel tecrübe istemeyen iş arayışına girmektedir. Hurdacılık mesleğide büyük bir yanılgı ile basit bir iş olarak görülmektedir. Hurdaları toplayacaksın sonra merkeze geri dönüşüme teslim edeceksin, hepsi bu kadar! Ancak bu düşünce başlı başına hatalı bir düşünce tarzıdır. Bu şekilde başlanacak hurdacı işi kısa sürede yok olmaya mahkumdur. Hurda işinde kesinlikle para vardır ama bu o kadar basit değildir. Doğru iş planı, sürekliklik, malzeme ve madenleri tanıma, müşteri ilişkileri, fima yönetimi ve personel çalıştırmada son derece bilgi ve beceri istemektedir.

Hurdacılar Çok Zengin Midir?

Hurda işini yapan kişilerin bindiği arabalar bazılarının dillerine destan olmuştur ancak buna yanılığıdan öte bir durum değildir. Binilen araç ile sektörü tarif etmek büyük bir hatadır. Hurdanın altındaki orta segment yada lüks denilecek araç ile hurda işinde çok para var diye düşünmek geçersizdir. Hurdacılar ülkemizdeki diğer bir çok sektör ile karşılaştırıldığında geçimini rahatlıkla sağlayabilecek seviyede olup kesinlikle zengin kategorine girmez.

  1. Hurdacılık işinde aşırı para vardır yanlış / iş yükü çok vardır doğru
  2. Hurdacılık kolay meslektir yanlış / oldukça zorlu bir iştir doğru
  3. Hurdacılar yatarak para kazanır yanlış / en aktif fiziki güç istemektedir doğru
  4. Hurdacı kolay para kazanır / hurdacılığın giderleri bir çok sektörden fazladır doğru
  5. Hurdacılar az mesai yapar yanlış / günde 12 saatten fazla çalışan hurdacılar doğru

Hurda Grubu Metalleri Nasıl Seçilir?

Metal grubunda bulunan malzemelerin doğaya geri kazandırılması yaygındır. Hurdacı sektöründe yapılan alımlarda alınan metaller çok çeşitlidir. Demir, bakır, krom, alüminyum, sarı karışım, pirinç alaşımı, çelik ve daha başka metaller sizlerin belirttiği adreslerden hurda alımı yapan firmalar aracılığıyla alınır. Özellikle geniş kapsamlı hurdaların bulunduğu inşaat alanlarında kilo yardımıyla ve profesyonel olarak hurda alımı yaygındır. Kaliteli ve işinde uzman ekiplerle çalışan firmalar sayesinde elinin altında bulunan hurdaların alımını müşteriler güvenilir bir şekilde tamamlar.

Hurdacılık sektöründe firma olarak yer almak müşteriler içinde güvenilirlik sağlar. Bu kapsamda iletişim numaraları ve WhatsApp uygulaması üzerinde rahatlıkla iletişime geçerek ön bilgi alımı yapılabilir. Hurda sektörü özellikle son yıllarda rağbet gören bir alan olmuştur. Bu payda metallerin fazla kullanım alanı olması ve doğaya verilen zararın aza indirilmesi amaçları ön planda yer alır.

Değerinde Hurda Alımı Yapan Yerler

Hurda alımı yapan birçok kişi ve firma bulunur. Firmaların hurda alımında belirli bir standartın altına inmemesi ön planda yapılan bir uygulamadır. Değerinde olan fiyat aralıklarında hurda alımı müşteriler için de önemlidir. Bu açıdan güvenilir firmalar ve alanında uzman ekiplerle çalışanların tercih edildiği görülür. Kalitesinden ödün vermeyen ve müşterilerine yardımcı olmayı isteyen firmalarla iletişime geçmek profesyonellik açısından da önemli bir adımdır. Elinizin altında bulunan çeşitli hurda grubu metallerini değerinde fiyatlarla elden çıkarmak istiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Hurda işinde para var mı? 5 Maddede Hurda işi yazımız hakkında sizlerde sektörler ilgili düşünce ve görüşlerinizi bize iletiniz.

Seyyar Hurda Toplamak Yasak mı?

Seyyar Hurda Toplamak Yasak mı?

Seyyar Hurda Toplamak Yasak mı? sorusuna bir çok kişi cevap aramaktadır. Gerekli işletme belgelerine sahipseniz ve bulunduğunuz belediyeden yasal izinleriniz varsa hurda toplamak yasak değildir. Seyyar veya adrese dayalı hurda alım satım hizmeti verilebilmektedir.

Günümüzde doğamız için birçok alanda geri dönüşüm düzenli şekilde yapılmaktadır. Bu geri önüşüm işlerine gönüllü bireylerin katılmasıyla beraber işe ihtiyacı olan birçok birey de katılmak istemektedir. Bu gibi doğa temizliği ile ilgilenen kurumlar tarafından işe ihtiyacı olan bireyler için yeni fikirler ortaya atılmıştır. Bu fikirlerle beraber hem doğa temizlenip eski, güzel görünümüne kavuşacak hem de işsiz olan bireyler bir işe sahip olacaktır.

Günümüzde buna benzer olanakları sağlayan çeşitli örnekler vardır. Bu duruma hurdacılık mesleği örnek verilebilmektedir. Seyyar olarak hurda toplamak konumun bulunduğu belediyeden izin alınması halinde yasak değildir. Bu işlem sayesinde belkide doğada binlerce yıl kalacak olan bir çok malzeme geri dönüşüm sayesinde çevreye olumsuz etkileri önlenmiş olur.

Legal Hurdacılık Yasak Değildir?

Hurdacılık kelime anlamı hurda alıp satmadır. Hurdacı ise bu işi yapan kişiye verilen isimdir. Herhangi eski bir eşya hurda halini almıştır. Bu eşyalardan bazılarının yapımı demirden, kâğıttan ya da tekstil malzemelerinden oluşmaktadır. Hurdacılığın insanlığa kazandırdıkları nelerdir? Öncelikle en önemli etkisi doğanın temizlenmesidir. İkinci olarak  bu nesnelerin satılması ile bireyin para kazanmasıdır. Son olarak geri dönüşüm olayının gerçekleşmesine sebebiyet vermektedir.

Ticari bir ünvan altında hurdacılık mesleği ülkemizde yıllardır yapılmakta ve hiç bir engeli bulunmamaktadır. Sizlerde bu alanda giriş yapmak istiyorsanız kanun gereği gerekli yükümlülükleri yerine getirebilir ve hurda toplama işi yapabilirsiniz.

Legal Hurdacılık Yasak Değildir?

Hurda olarak toplanan bu çeşitli nesneler ihtiyacı olan küçük iş sahiplerine gitmektedir. İş sahipleri bu nesneleri kullanarak işlerini halletmektedirler. Bu meslek çocukluğumuzdan bu yana süregelmektedir. Eski yıllarda at arabaları ile hurdacılık mesleğini yapan bireyler sokak sokak dolanarak para kazanmaya çalışmaktaydı. Bu yüzden hurdacılık çok eski yıllara dayanan bir meslek olarak bilinir. İşlevini ise hala yitirmeyip devam ettirmektedir.

Hurdacılığın Önemi

Bu meslek hem bireyin evine katkı sağlaması için hem tekstil, demir, kâğıt, plastik gibi doğamızı zarar verecek malzemelerin geri dönüşüm yoluyla kazandırılmasını hem de bu saye de hayvan ve bitki türlerinin doğada yaşamlarını sağlamasında büyük katkı sağlar. Çok değeri bilinmese de bu meslek doğamız için önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden hurda toplayan kişileri küçük görmemeli aksine onlara minnet duyulması gerektiğini  her daim hatırlanmalıdır.

Bireysellikten hariç birçok firma da bu konuda bizlere hizmet vermektedir. Bu firmalardan biri de bizleriz. Sizler de gönül rahatlığıyla hurda alım satım işlemlerinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

hurda fiyatları 2022

Hurda Fiyatları 2022 & Güncel Hurda Fiyatı

2022 yılında İstanbul tüm ilçe ve semtlerinden en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Hurda fiyatları 2022 listemizi inceleyebilir yada hemen bizi 0533 211 18 50 nolu telefondan arayarak veya WhatsApp hattımızdan bize yazarak bilgi alabilirsiniz.

Hurdalarınızı satarken düşük fiyatlarla kimseye vermeyiniz. Hurda alım satım işlerinde İstanbul firmamız 20 yılın üzerinden sektörel deneyime sahiptir. Hurda satmak istiyorsanız hemen vereceğiniz adrese geliyoruz.

 

2022 En yüksek hurda kilogram fiyatları

2022 yılında Sizlere en yüksek kilogram fiyatlarımızla adresinizde aynı gün hizmet veriyoruz. Hurda alırken ve hurda satarken size özel en yüksek fiyatlar
000
Güvenilir Hurda Alım Satım 2022 %

Demir Hurda Fiyatları 2022

Demir hurdalar için firmamız tarafından belirlenen alım fiyatları aşağıdaki gibidir. Tufal hurdası en düşük birim fiyata sahipken demir hurdaları arasında DKP hurda demir ve İnşaat demiri hurdaları en yüksek birim kilogram fiyatına sahiptir. Liste dışında kalan ve elinizdeki kilolu şekilde bulunan demir hurdalarınız için lütfen bizlerle irtibat kurarak fiyat sorunuz.

Hurda Türü KG/Fiyat
DKP Hurda Demir 6,40₺/Kg
Toplama Demir Hurda 5,00₺/Kg
Teneke Demir Hurdası 4,00₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 4,20₺/Kg
Pik Demir Talaş Hurda 4,18₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 5,00₺/Kg
İnşaat Demir Çubuk Hurda 5,50₺/Kg
Tufal Hurdası 3,04₺/Kg

Bakır Hurda Fiyatları 2022

Bakır hurdanın hem alıcısı hemde satıcısı oldukça fazladır. Piyasa da en sık bulunan ve alım satımı olan bakır hurdaları aşağıda listemizde yer almaktadır. İstanbul hurdacı firmamıza ulaşarak hemen hizmet talep edebilir ve adresinize hurdacı çağırabilirsiniz. Yüksek kilodaki bakırlarınız için firma yetkilimiz sizlere mutlaka özel fiyat teklifi verecektir.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası 140,00₺/Kg
Hurda Bakır 125,00₺/Kg
Hurda Sarı 82,00₺/Kg
Hurda Kızıl Sarı 125,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda 125,00₺/Kg
Çubuk Sar 92,00₺/Kg
Kırkambar Hurda 82,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası 140,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda 125,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 120,00₺/Kg

Hurda Alüminyum Fiyatları 2022

Endüstri ve çeşitli Sanayilerde en çok karşımıza çıkan hurdalardan biride Alüminyum malzemelerdir. Bir çok farklı tütü ve çeşidi bulunmaktadır. İstanbul hurdacı olarak her ne kadar aşağıdaki çeşitlerde liste belirtsekte her türde alım yapıyoruz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Alüminyum Hurda Tel 43,00₺/Kg
Alüminyum Ara iş 37,00₺/Kg
Alüminyum Jant 40,00₺/Kg
Alüminyum Ofset Matbaa Hurdası 37,00₺/Kg
Alüminyum Boyasız Profil Hurdası 38,00₺/Kg
Alüminyum Tas Tabak Hurdaları 30,50₺/Kg
Alüminyum Piston 25,50₺/Kg
Alüminyum Sert Kartel 25,00₺/Kg
Alüminyum Hurda Kutu 24,00₺/Kg
Alüminyum Radyatör Petek 30,00₺/Kg
Alüminyum Hurda Talaşı 15,00₺/Kg
Alüminyum Çelikli Tel 27,50₺/Kg
Alüminyum Bakır Petek 64,50₺/Kg

 

İstanbul Tüm ilçelerinde hurda alım satım hizmeti

Kağıt Hurda fiyatları 2022

Firmamız yılın bir çok dönemi içinde kağıt hurda alımıda yapmaktadır. Lütfen satış yapmadan önce çağrı merkezimizi arayarak alım satım hakkında detaylı bilgi alnız. Hurdacı numarası 0533 211 15 50 'den hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurda Türü KG/Fiyat
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 4,50₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt 2,30₺/Kg
Karton Hurda Kağıt 1,30₺/Kg
Hurda Okul Kitabı 4,50₺/Kg
A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası 5,00₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı 0,70₺/Kg
Karton Bardak Hurdası 0,70₺/Kg
Gazete Hurdası 0,70₺/Kg
Bristol Kağıt Hurda 0,50₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı 0,40₺/Kg
Hurda İplik Bobin 0,30₺/Kg

Sarı Hurda Fiyatları

Hem alıcı için hemde satıcı için fiyat değeri yüksek hurdaların başında sarı malzemeler gelmektedir. Hem ülkemizde hemde dünyada az bulunması nedeni ile kilogram eğeri diğer maden ürünlerine göre yüksektir. Sarı hurda alırken tüm müşterilerimize piyasanın üzerinden kilogram fiyatı teklif etmekte ve kaç kilo olursa olsun alım yapmaktayız. Firmamız ayrıca sarı hurda ihtiyacı olan müşterilerimizede istedikleride kilosa satış yapmaktadır.

sarı hurda fiyatları

 

Hurda Türü KG/Fiyat
Sarı Hurda Ara iş MS-70 110,00₺/Kg
Sarı Hurda Ara iş MS-64 105,00₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça 82,30₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı 92,00₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk 82,00₺/Kg
Su Saati Hurdası 72,00₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör 82,00₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Ara iş 150,00₺/Kg

Plastik Hurdası Fiyatları

Plastik hurdalar içinde Emre metal olarak her türde alım yapmaktayız. Naylon, Jelatin, Pet, Pleksi başta olmak üzere elindeki tüm hurdalar içinde alım sağlıyoruz. Minimum plastik hurda fiyatı 0,50₺ den başlamakta olup fiyatları 1,70₺'ye kadar değişkenlik göstermektedir. Satma planı yaptığınız plastik hurdası türü ve kilosuna göre bizlere ulaşarak özel fiyat alabilirsiniz.

Hurda Türü KG/Fiyat
ABS plastik hurda 0,90₺/Kg
Polipropilen Moblen 1,30₺/Kg
Polistren Kristal 0,90₺/Kg
Jelatin Hurda 0,80₺/Kg
Şeffaf Pet Plastik İmalat 1,30₺/Kg
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda 1,90₺/Kg
Çıkma Pimapen Hurdası 1,70₺/Kg
Hurda Pileksi 0,50₺/Kg
Hurda Pet Şişe 0,50₺/Kg
Polistiren Antişok Plastik Hurda 0,80₺/Kg
Hurda Elteks Plastik 1,00₺/Kg

Krom Hurda Fiyatları

istanbul Emre metal hurda alanlar firmamız krom hurdalar da alım satım hizmetleri vermektedir. Güncel Hurda fiyatları 2020 duyurumuzda 2,10₺ den başlayan krom hurdası 14,50₺'ye kadar yükselebilmektedir. Paslanmaz kodları aşağıda belirtilmiş hurdalarınız için bizi hemen arayın aynı gün adresinizden kendi araçlarımızla alım sağlayalım. Krom hurdalar için tüm alımlarımızda peşin ödeme usulü ile çalışılmaktadır. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden krom hurdalarınızı alıyoruz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Paslanmaz 316 Krom 40,00₺/Kg
Paslanmaz 310 Krom Talaşı Hurdası 9,10₺/Kg
Paslanmaz 316 Krom Talaşı 38,50₺/Kg
Paslanmaz 304 Krom 22,00₺/Kg
Paslanmaz 304 Krom Talaşı 21,00₺/Kg
Paslanmaz 430 Krom 9,00₺/Kg
Paslanmaz 201 Krom 9,00₺/Kg
Paslanmaz 202 Krom 9,00₺/Kg

kablo hurda fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Karışık kablo hurdaları, Antigron kablo hurdası, Tek damar tesisat kabloları, Yer altı enerji kabloları, Çelik içlik hurda kabloları ve fare yemez kabloların tümünde en iyi 2020 fiyatları ile alım yapıyoruz. İstanbul hurda kablo fiyatları için birim fiyat teklifimiz aşağıdaki gibidir. Toplu kablo hurdalarınız için sizlere ayrıca özel fiyat teklifi verebilmekteyiz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Karışık Kablo Hurda 46,00₺/Kg
Antigron Kablo 75,00₺/Kg
Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 110,00₺/Kg
Yer Altı Enerji Kablosu 40,00₺/Kg
TTR Kablo Hurda 45,00₺/Kg
Çelik İçli Kablo Hurda Fiyat Sorunuz ₺/Kg
Fare Yemez Kablo Fiyat Sorunuz ₺/Kg

Hurda Nikel Fiyatları

İstanbul Nikel hurdalarınız için firmamız sizlere kurumsal çözümler mutlaka sağlayacaktır. Firmaların, şirketlerin nikel hurda çözümlerinde bugüne kadar sorunsuz ve eksiksiz hizmet sağladık. Mevcut nikel hurda kilosuna göre sizlere mutlaka özel fiyat tekliflerimiz olacaktır. Bizlere ulaşmadan nikel hurdalarınızı kesinlikle satmayınız.

Hurda Türü KG/Fiyat
%95-99 Şablon Nikel 350,00₺/Kg
Anot Nikel Hurda 480,00₺/Kg
Nikel Çapağı 61,50₺/Kg

Kurşun Hurdası Fiyatları

Elinizdeki Kurşun hurdaları içinde firmamız yılın her günü alım yapmaktadır. Satmak istediğiniz kursun hurdası özelikleri ve kilosuna göre fiyatlandırma yapmaktayız. 2020 yılı başlangıcında sizlere en iyi fiyat teklifini emre metal olarak bizler vermekteyiz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Levha Kurşun Hurdası 44,00₺/Kg
Çatı Minare Söküm Kurşun 41,00₺/Kg

Hurda Akü Fiyatları 2022

2022 İstanbul Hurda akü, çıkma akü, çalışma akü dahil tüm aküler için alım yapıyoruz. Hurda akülerde sizlere en doğru fiyatlandırma ile hurdacı hizmeti sağlıyoruz. İstanbul hurda akü alımlarında her bölgede en aktif firmalardan biriyiz.

hurda akü fiyatları

Hurda Türü KG/Fiyat
Sulu Akü Hurdası 17,00₺/Kg
Kuru Akü Hurdası 15,800₺/Kg
Küçük Akü Hurdası 15,00₺/Kg

Hurda fiyatları için yukarıda belirttiğimiz gibi ayrı ayrı fiyatlandırma yaptık. Tüm hurda alımlarını ister kendi yerinizden ister hurda depomuz üzerinden yapabilmekteyiz. Tüm hurda alımlarında nakit ödeme ile çalışmaktayız.

Elinizde hangi türde hurda varsa, çeşitli şekillerde değerlendirilerek çevreye kazandırılır. Bu doğa için oldukça önemli bir sistemdir. Artık işlevini yitirmiş olan ürünler, atık olarak doğaya ve çevreye zararı olmadan önce hurda alım-satımı ile, bunun doğaya vereceği zararın önüne geçilmektedir. Böylece hem kendimiz hem de sonraki nesillere tertemiz ve yaşanılır bir çevre oluşturmak, bir nevi hurdacılık sektörüyle büyük oranda sağlanmış olur. Elbette hurda alımı için bazı kriterler mevcuttur.

Hurda Alım Firması

Madeni hurda, alüminyum, metal hurdası paslanmaz çelik, bakır, sac, teneke ve daha kullanılabilecek bazı maddeler uygundur. Bunun karşılığında hurdanın gerçek değerini almak için iyi bir piyasa araştırmasıyla, ürünün gerçek değeriyle satışı sağlanabilir. Hurdanın firma tarafından kapıdan alınması da müşterinin talepleri arasında yer almaktadır. Hurda alımı yapacak şahıs ya da firma için, ürünün kilosu önemlidir. Bu şekilde ürünün fiyatını da gerçekten ortaya koymak mümkün olacaktır. Kendi özelliklerinden ötürü değeri yüksek olan hurdaların alımında, diğerlerine göre daha yüksek fiyat verilebilmektedir. Ürünün  karışık olmaması da yine alım oranını daha yükseğe çıkartmaktadır. İşçilik gerektirmeyen ve kolaya yüklenen ürünler, alım için daha fazla tercih edilmektedir.

hurda araç fiyatları

Hurda Araç Fiyatları

Karışık olan ürünleri müşterinin kendi ayıklamış olması da hurda alımını kolaylaştırmakta ve daha fazla kazanç elde etmeyi sağlamaktadır. Dürüst hurdacılar ve hurda firmalarıyla bu işi yapmak güven duymayı sağlamaktadır. Hurda araç alımı da yüksek oranda araştırılan konular arasında yer alırken, aracınızın tam karşılığını alabileceğiniz firmalar ya da kişilere çevrenizde bunu tecrübe etmiş kişilerden ya da internetten araştırma yaparak ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Kazalı, sigortasız araçlarınızı da gerçek değerinde verebileceğiniz kaliteli ve güvenilir firmalara ulaşabilirsiniz.

İstanbul'da hurda bakır alım için en iyi firmalardan biriyiz. Fiyatlarımız oldukça uygun ve müşteri memnuniyeti konusunda öncü firmayız.

Sitemizde her türlü hurda alım satımı fiyatlarımızı almak için telefonla ulaşabilirsiniz. Sitemizden daha çok hurdacı, demir hurdası, krom hurdası, bakır hurdası, bakır tel hurdası, sarı tel hurdası ve alüminyum hurda fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Adresinizden hurda alımı. Size en yakın hurdacı 2022
Güzelyalı Hurdacı

Güzelyalı Hurdacı & Hurda Alım Satım

Hurdacı hizmeti almak için telefonla arayın hemen geliyoruz. Güzelyalı hurdacı çağırmak için 0533 211 18 50 günün her saatinde bizleri arayabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Hurda demir bakır alımı, çinko hurdası, kalay, sarı hurda, alüminyum, klima hurdası, buzdolabı hurdası, bilgisayar hurdası ve diğer maden türlerinin hepsinde en iyi kilo fiyatlarından alım gerçekleştiriyoruz.

Sokağınıza Hurdacı gelmesini beklemeden adrese hurda isteyerek kolayca satış yapın. Güzelyalı hurda firması olarak her sokağımıza gün için kısa sürede geliyoruz. Klima hurdası, Su saati hurdası, Antigron kablo hurdası, Çeşitli bakır hurdalar ve diğer malzemelerde en iyi kilo fiyatları alım yaparız.

Güzelyalı Hurdacısı

Birden fazla hurda aracımız Anadolu yakasında gün içinde bir çok semte uğramaktadır. Güzelyalı ve çevreside en çok hurda alımı yaptığımız bölgelerden biridir. Toplu hurda alımlarında hemen vereceğiniz adrese ulaşır, tespit, tartım ve fiyat teklifimizi hemen veririz. Tüm hurda satmak isteyen müşterilerimize ödemeler peşin yerinde nakit olarak yapılır.

Güzelyalı Hurda Alanlar

Güzelyalı hurda alanlar olarak müşteri memnuniyetini önemser ve güvenli hurda satış imkanı sunarız. Hurda sanayisinde en deneyimli ve güven veren kurumsal nitelikteki firmalardan biriyiz. Hurda alanlar olarak bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdik. Hurdacılık işleri eskiden her ne kadar profesyonel olmasa da günümüze kadar geldi. Emre metal olarak bizler gelişmiş teknolojik cihazlar, deneyimli personellerimizle sizlere kurumsal hizmet sağlıyoruz. Güzelyalı hurdacı olarak tüm mahallelerimizde sizlere en yakındaki hurdacıyız.

Hurda satarken ve Alırken Güzelyalı firmamızdan 2022 hurda fiyatları almadan satış yapmayın. .

Güzelyalı Hurda Söküm Firması

Hurda alım dışında bina yıkım ve söküm işleri içinde hazır ekibimiz bulunmaktadır. Güzelyalı mahallesi kentsel dönüşümün yaşandığı bölgemizdir. Bu nedenle yeni inşaat alanları sıkça oluşmaktadır. Yıkılması gerken binalarda öncelikle söküm işleri yapılması gerekecektir. Bu noktada Hurdacı ekiplerimiz deneyimi yüksek söküm personelleri ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. Güzelyalı hurdacı firmamız ister çıkan hurda karşılığında bu işçiliği yaptığı gibi dilerseniz anlaşılacak bir fiyat karşılığında da hurda söküm işlemi yapmaktadır.

Güzelyalı Hurdacı Alım Satım

Hurda alım işleri haricinde Güzelyalı mahallesinde hurda satışıda yapabiliyoruz. Hurda satımı için istediğiniz özellikleri bizlere iletin hemen çözüm sağlayalım. Hurda satım işlerinde kilosu her ne olusa olsun mutlaka sizlere yardımcı olacağız. Hurda alım satım için ayrı bir ekibimiz sizlere hizmet verecektir.

Güzelyalı acil hurdacı hizmetleri : Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çinko, kalay ve kurşun hurdası, sarı hurda, kağıt ve plastik hurda dahil tüm malzeme ve maden hurdalarını alıyoruz.

Güzelyalı Hurdacı Telefonu

Hurda satmayı düşünüyorsanız yakındaki hurdacı numarası 0533 211 18 50 olup aramanız yeterlidir. Telefondaki personelimiz hurda niteliğine göre size yerinde hizmet için randevu verecektir. Güzelyalı hurdacı ekibimiz aynı gün adrese gelip nitelik tespiti ve kilo belirlemesi yapacaktır.

Akfırat Hurdacı

Akfırat Hurdacı & Hurda Alanlar

Hurdalarınızın alım işlerinde aynı gün adresten en iyi fiyatlarla yapıyoruz. Akfırat hurdacı çağırmak için 0533 211 18 50 numaradan bize 7/24 ulaşın. Hurda demir bakır alımı, çinko hurdası, kalay, sarı hurda, alüminyum ve diğer maden türlerinin tümünü en iyi kilo fiyatları hurdalarınızı alıyoruz.

Hurdacı araçlarımız hafta boyu Akfırat semtinde bulunur. Evinizden çıkan hurdalar ve iş yeri ve fabrika hurdaları dahil tüm hurdaları almaktayız. Klima hurdası, Su saati hurdası, Antigron kablo hurdası, Çeşitli bakır hurdalar ve diğer malzemeler içinde bizden destek alabilirsiniz.

Akfırat Hurdacısı

Eskici hurdacı hizmetlerinde en yaygın hizmet ağına sahip firmaların başında geliyoruz. Farklı semt ve belgelerden hurdacı istemek yerine semtinizin hurdacısı ile çalışın. Toplu hurda alımlarında hemen vereceğiniz adrese ulaşır, tespit, tarım ve fiyat teklifimizi hemen veririz. Tüm hurda satmak isteyen müşterilerimize ödemeler peşin yerinde nakit olarak yapılır.

Akfırat Hurda Alanlar

Akfırat Hurda Alanlar

Akfırat hurda alanlar olarak sizlere 10 senedir aralıksız ulaşıyoruz. Hurda endüstrisinde en tecrübeli ve güven veren kurumsal nitelikteki firmalardan biriyiz. Hurda alanlar olarak bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdik. Hurdacılık işleri eskiden her ne kadar profesyonel olmasa da günümüze kadar geldi. Emre metal olarak bizler gelişmiş teknolojik cihazlar, deneyimli personellerimizle sizlere kurumsal hizmet sağlıyoruz. Akfırat hurdacı olarak tüm mahallelerimizde sizlere en yakındaki hurdacıyız.

Hurda satarken ve Alırken Akfırat firmamıza ulaşın doğru güvenilir hizmeti yerinden alın.

Akfırat Hurda Söküm Firması

Bina yıkım işleri öncesinde hurda söküm çalışmasıda yapıyoruz. Akfırat mahallesi kentsel dönüşümün yaşandığı bölgemizdir. Bu nedenle yeni inşaat alanları sıkça oluşmaktadır. Yıkılması gerken binalarda öncelikle söküm işleri yapılması gerekecektir. Bu noktada Hurdacı ekiplerimiz deneyimi yüksek söküm personelleri ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. Akfırat hurdacı firmamız ister çıkan hurda karşılığında bu işçiliği yaptığı gibi dilerseniz anlaşılacak bir fiyat karşılığında da hurda söküm işlemi yapmaktadır.

Akfırat Hurdacı Alım Satım

Hurda alım işleri haricinde Akfırat mahallesinde hurda satışıda yapabiliyoruz. Hurda satımı için istediğiniz özellikleri bizlere iletin hemen çözüm sağlayalım. Hurda satım işlerinde kilosu her ne olusa olsun mutlaka sizlere yardımcı olacağız. Hurda alım satım için ayrı bir ekibimiz sizlere hizmet verecektir.

Akfırat acil hurdacı hizmetleri : Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çinko, kalay ve kurşun hurdası, sarı hurda, kağıt ve plastik hurda dahil tüm malzeme ve maden hurdalarını alıyoruz.

Akfırat Hurdacı Telefonu

Hurda satmayı düşünüyorsanız yakındaki hurdacı numarası 0533 211 18 50 olup aramanız yeterlidir. Telefondaki personelimiz hurda niteliğine göre size yerinde hizmet için randevu verecektir. Akfırat hurdacı ekibimiz aynı gün adrese gelip nitelik tespiti ve kilo belirlemesi yapacaktır.

 

Şifa Hurdacı

Şifa Hurdacı 7/24 Hurda Alım Satım

Hurda çeşitlerinin hepsinde alımımız vardır. Adrese hurdacı hizmetimiz her gün verilir. Şifa hurdacı çağırmak için 0533 211 18 50 numaradan arayınız. Hurda demir bakır, çinko, kalay, sarı hurda, alüminyum ve diğer maden türlerinin tümünü en iyi kilo fiyatları ile almaktayız.

Hurdacı ekiplerimiz gün boyu Şifa mahallesinde bulunur. Evinizden çıkan hurdalar ve iş yerinizdeki tüm hurdaları firmamız alıyor. Klima hurdası, Su saati hurdası, Antigron kablo hurdası, Çeşitli bakır hurdalar ve diğer malzemelerde alım yapıyoruz.

Şifa Hurdacısı

Hurda alım hizmeti için birden fazla aracımızla bölgede bulunuyoruz. Farklı ilçelerden hurdacı çağırmak yerine semtinizin hurdacısı ile çalışın. Toplu hurda alımlarında hemen vereceğiniz adrese ulaşır, tespit, tarım ve fiyat teklifimizi hemen veririz. Tüm hurda satmak isteyen müşterilerimize ödemeler peşin yerinde nakit olarak yapılır.

Şifa Hurda alanlar

Şifa Hurda Alanlar

Şifa hurda alanlar hizmetimiz 10 senedir aralıksız çalışıyor. Hurda sektöründe en deneyimli ve güven veren kurumsal nitelikteki firmalardan biriyiz. Hurda alanlar olarak bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdik. Hurdacılık işleri eskiden her ne kadar profesyonel olmasa da günümüze kadar geldi. Emre metal olarak bizler gelişmiş teknolojik cihazlar, deneyimli personellerimizle sizlere kurumsal hizmet sağlıyoruz. Şifa hurdacı olarak tüm mahallelerimizde sizlere en yakındaki hurdacıyız.

Hurda satarken ve Alırken Şifa firmamıza ulaşın doğru güvenilir hizmeti yerinden alın.

Şifa Hurda Söküm Firması

Bina yıkım işleri öncesinde hurda söküm çalışmasıda yapıyoruz. Şifa mahallesi kentsel dönüşümün yaşandığı bölgemizdir. Bu nedenle yeni inşaat alanları sıkça oluşmaktadır. Yıkılması gerken binalarda öncelikle söküm işleri yapılması gerekecektir. Bu noktada Hurdacı ekiplerimiz deneyimi yüksek söküm personelleri ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. Şifa hurdacı firmamız ister çıkan hurda karşılığında bu işçiliği yaptığı gibi dilerseniz anlaşılacak bir fiyat karşılığında da hurda söküm işlemi yapmaktadır.

Şifa Hurdacı Alım Satım

Hurda alım işleri haricinde Şifa mahallesinde hurda satışıda yapabiliyoruz. Hurda satımı için istediğiniz özellikleri bizlere iletin hemen çözüm sağlayalım. Hurda satım işlerinde kilosu her ne olusa olsun mutlaka sizlere yardımcı olacağız. Hurda alım satım için ayrı bir ekibimiz sizlere hizmet verecektir.

Şifa acil hurdacı hizmetleri : Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çinko, kalay ve kurşun hurdası, sarı hurda, kağıt ve plastik hurda dahil tüm malzeme ve maden hurdalarını alıyoruz.

Şifa Hurdacı Telefonu

Hurda satmayı düşünüyorsanız yakındaki hurdacı numarası 0533 211 18 50 olup aramanız yeterlidir. Telefondaki personelimiz hurda niteliğine göre size yerinde hizmet için randevu verecektir. Şifa hurdacı ekibimiz aynı gün adrese gelip nitelik tespiti ve kilo belirlemesi yapacaktır.

 

Klima Hurdası

Klima Hurdası Klima Hurda Alım Satım 115

Kullanım ömrü bitmiş klima bekletilerek çürümeye tek edilmemelidir. Klima Hurdası Klima Hurda Alım Satım için 0533 211 18 50 bu numaradan hurdacı firmamıza ulaşabilir ve en iyi fiyattan hemen satabilirsiniz. Bireysel klima sahiplerinden yada klima tamirlerinden çalışmayan tüm klima cihazlarını değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Tek adet klima için yada toplu klimalar için adrese hemen geliyoruz.

Klima atık halinde bırakılması durumunda içindeki malzeme ve filtreleri nedeni ile ciddi sorun teşkil eder. Bu nedenle klima hurdaları mutlaka geri dönüşüme alınmalıdır. Hurdacılık sektörü içinde Türkiyede 20 yıllık deneyime sahip firmamız İstanbul içinde her bölgeden klima hurdası alımı sağlamaktadır.

Klima Hurdası Alan Yerler

Yeni bir klima almayı düşünüyorsunuz ve eski klimanızı satmak mı istiyorsunuz? Size en yakındaki klima hurdası alım firması biziz. Bizi arayıp hurdacı çağırmanız durumunda sizleri bekletmeden hemen adresinize gelmekteyiz. Duvar tipi klima modelleri, çalışmayan salon tipi klimalar, vrf sistemleri ve tüm ısıtma sistemlerinde nakit alım yapıyoruz.

Arabalı sokak hurdacıları bekleyerek elbette satış gerçekleştirebilirsiniz ancak genelde bu tür hurda satışlarında fiyatlar çok düşük verilir. Hurda firması olarak senelerdir kurumsal düzeyde bu hizmeti vermekteyiz. Değerinin altında hiç bir hurda alımı yapmıyoruz. Klima hurdası alan yerler arayışınızda gezici ekibimiz 15 dakika içinde vereceğiniz adrese ulaşır.

Klima Hurdası Fiyatları

Klima Hurdası Fiyatları

Hurdalarda fiyatlar belirlenirken malzemeyi, ürünü yerinde görmek önemlidir. Klima hurdası fiyatları için bu son derece önemlidir. Klimanın hangi marka olduğu, son mevcut ve içinde bulunan parçaları fiyatları belirlememizde yardımcı olur. Klima hurdası kilo fiyatı almak istiyorsanız bizden yerinde ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz. Hurda uzmanı personelimiz yerinize gelecek ve tespit yapıp hemen sizlere klima hurdası fiyatı verecektir. Hurdacı firmamız personeli sizlerden gelecek talep doğrultusunda gün içinde vereceğiniz adrese ulaşıp yerinde tespit ve tartım işlemini yapabilir.

Duvar tipi klima hurdası fiyatları ile salon tipi klima hurdası fiyatları farklılık gösterebilir. 2022 yılında da hurda fiyatları konusunda güven duyabileceğiniz hizmeti biz veriyoruz.

Hurda Klima Alanlar

Kullanılmayan her klima zamanlar daha kömrü duruma gelir ve değerinide yitirir. Şu anda klimanızı kullanmayı planlamıyorsanız hurdacı firmamıza en iyi fiyatlarla aynı gün satabilirsiniz. Hurda klima alanlar olarak piyasa fiyatlarının üzerinden teklif veriyor ve ödemeyi nakit yapıyoruz. Klima hangi marka ve model olursa olsun alım yapıyoruz. Klima içerisinde yer alan metal ve bakır parçalar fiyatları belirler. Eğer dağılmamış ve parçaları eksiltememiş imanız varsa bizi arayınız.

Salon Tipi Klima Hurdası

Hacmi ve ağırlığı her ne kadar duvar tipi klimalara göre fazla olsa da fiyatlar belirlenirken içindeki metal ve bakır değeri önem taşır. Salon tipi klima hurdası alımını her marka ve model klima için yapmaktayız. Net fiyat için mutlaka yerinde inceleme gereklidir. Bunun için eğer vaktiniz yoksa Hurda firmamıza mevcut klimanın son halinin fotosunu WhatsApp üzerinden lütfen gönderiniz. Bu durumda sizlere en azından ortalama bir fiyat verebiliriz.

Klima Hurdası Telefonu

Klima teknik servisleri, bina yıkım projeleri, konutlar ve tüm iş yerlerinde klima hurdalarını alıyoruz. Size İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Klima hurdası telefonu 0533 211 18 50 olup günün her saati hafta sonları da dahil olmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda Kurşun Fiyatı 26 Güncel Hurda Fiyatları

Güncel 2022 yılı ocak ayı itibari ile Hurda Kurşun Fiyatı 26₺ ortalamasında hurdacı alımı bulunmaktadır. Kurşun hurdası satmayı düşünüyorsanız  0533 211 18 50 numaradan hurdacı telefonunu arayıp adrese çağırınız. Adrese hurdacıların gelmesi ancak toplu satışlarda olmaktadır. Az miktardaki kurşun hurdaları için değil toplu ve yüksek kilodaki alımlarda adrese hizmet verilmektedir.

Kurşun hurdaları bir çok sanayi ve endüstride kullanılmaktadır. Akü imalatı bunların başında gelmektedir. Kablo izolasyon, mühimmat, çeşitli alaşımlar, kimyasal madde ve pigmentler ve çok çeşitli maddelerle birlikte kullanımı vardır. Toplanan tüm kurşun hurdaları geri dönüşüme alınır ve sanayiye tekrar kazandırılır.

Hurdacılık sektörü içinde Türkiye'de 20 yıllık tecrübeye sahibiz. Kişisel müşterilerimize hizmet kadar anlaşmalı olarak hurda alımı yaptığımız bir çok kurumsal firma ve kurum bulunmaktadır.

Hurda Kurşun Fiyatları 2022

Hurda Kurşun Fiyatları 2022

Hurda Kurşun Fiyatı 26₺'den başlayan fiyatlarla piyasada alıcı bulmaktadır. Kurşun hurdaları için net ve son nihai kilo fiyatının sizlere verilebilmesi için malzemenin yerinde görülmesi ve kilosunun tam tespiti önemlidir. Hurdacı firmamıza ait ekiplerimiz gün içinde vereceğiniz adrese ulaşıp yerinde tespit ve tartım işlemini yapabilir.

Adetli veya az miktarda elinizde tuttuğunuz Hurda Kurşunlar için alımlarımız bulunmaktadır. Emre Meral Hurda Firmamız toptan hurda alımını yapmaktadır. Bizi aradığınızda lütfen ortalama kilo bilgisini veririz. Yüksek kilodaki hurda satışlarında piyasanın üzerinden en iyi fiyatlardan alım atarız. Bizden Hurda Kurşun Fiyat almadan karar vermeyiniz.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Ülke hurda piyasasında değerinin oldukça yüksek olması nedeni ile sürekli alım yapıyoruz. Sadece her hurdacı sizlere beklentinizde olan Hurda Kurşun Fiyat vermeyecektir. Mutlaka tek bir yerden değil birden fazla hurdacı üzerinden fiyat alınız.

alüminyum hurda fiyatı

Alüminyum Hurda Fiyatı

Tüm hurda ve maden çeşitlerinde en iyi fiyat tekliflerini veriyoruz. Alüminyum hurda fiyatı içinde 16,50₺ den başlayan ve 47,50₺’ye çıkan 2022 yılı fiyatlarımız bulunmaktadır. Hurdacı hizmetlerimizde Alüminyum gruplarda tel, armiş, jant, ofset matbaa hurdası, profil hurdaları, tas tabak, alüminyum hurda kutu kola, radyatör petek gibi tüm hurdaların alımını yapıyoruz. Alüminyum hurda kilosu hurdanın cinsine ve kilosuna göre listemizde özel olarak belirtilmiştir.

alüminyum hurda fiyatı

2020 Alüminyum hurda fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları 2022

Sitemiz hurdademirbakir.com içerisinde Alüminyum hurda fiyatı aylık bazda yayımlanmaktadır. Verdiğimiz tüm birim kilogram fiyatları İstanbul içi hurda alım fiyatlarıdır. İstanbul dışı hurdacı taleplerinizde mutlaka telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alınız. Çok yüksek kilodaki alüminyum hurdalarınız için mutlaka firma uzmanlarımızla irtibata geçerek size özel fiyat teklifi talep ediniz. İstanbul hurdacı firmamız hem bireysel hurda satışlarında hemde firma ve şirketlerin toptan hurda alımlarını yapmaktadır. Alüminyum hurdalar dışında tüm hurdaların fiyatları hurda fiyatları 2020 listemizde paylaşılmıştır.

Alüminyum Hurda Türü KG/Fiyat
Alüminyum Hurda Tel Fiyatı 35,00₺/Kg
Alüminyum Ara iş Fiyatı 16,50₺/Kg
Alüminyum Jant Fiyatı 32₺/Kg
Alüminyum Ofset Matbaa Hurdası Fiyatı 33,50₺/Kg
Alüminyum Boyasız Profil Hurdası Fiyatı 32.50₺/Kg
Alüminyum Tas Tabak Hurdaları Fiyatı 27,50₺/Kg
Alüminyum Piston Fiyatı 17,50₺/Kg
Alüminyum Sert Kartel Fiyatı 20,50₺/Kg
Alüminyum Hurda Kutu Fiyatı 16,00₺/Kg
Alüminyum Radyatör Petek 46,80₺/Kg
Alüminyum Hurda Talaşı Fiyatı 17,50₺/Kg
Alüminyum Çelikli Tel Fiyatı 5,50₺/Kg
Alüminyum Bakır Petek Fiyatı 45,50₺/Kg

Alüminyum Kilosu

Alüminyum çok çeşitli malzeme türlerinden biridir. Standart olarak Alüminyum kilosu şudur denilemez. Malzeme cinsi fiyatların belirlenmesinde oldukça etkendir. Geri dönüşümü her ne kadar tüm ürünlerde mümkün olsa da zorluk derecesi bulunmaktadır ve buda Alüminyum hurda fiyatı değişkenliğine neden olur. İstanbul da demir başta olmaz üzere Alüminyum hurdalar da oldukça yoğun bulunmakta olup en sık talep aldığımız hurda çeşitleri arasında yer almaktadır.

hurda alüminyum fiyatları

Güncel Alüminyum Hurda Fiyatı

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Alüminyum hurda fiyatı listesi 2020 yılı sene başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlarımızda yapılacak hurda kilo fiyat değişikliklerinde duyurusu yapılan fiyatlarımız güncellenecektir. Yine çok daha sağlıklı olması ve net bilgi için dilerseniz hurda firma uzmanlarımızla telefonda görüşebilir ve net fiyat isteyebilirsiniz. Yoğun kilolarda yerinizde ücretsiz tespit ve fiyat belirleme hizmetimiz vardır.

maltepe hurdacı

Maltepe Hurdacı 376

Bütün maden çeşitlerinde Maltepe hurdacı olarak alım yapıyoruz. Ufak kiloda yada toptan büyük kilolarda demir, bakır, çinko, kalay, sarı hurda, alüminyum ve diğer maden çeşitlerinizi nakit ödeme ile satın alıyoruz. Hurdacı arayışınız varsa Maltepe İstanbul ilçemizde sizlere aynı gün içinde bir kaç dakikada adresinize ulaşıyoruz. Evinizden çıkan hurdaları aldığımız gibi firmaların ve imalatçıların çıkan tüm hurdalarınıda satın almaktadır.

Maltepe Hurdacısı

Uzak bölgelerdenki hurdacının gelmesini beklemeden bölgenizin hurda firması ile çalışın. Firmamız Emre Metal Maltepe merkez ve semtlerine en yakındaki hurdacı olarak sizlere hizmet vermektedir. Toplu hurda alımlarında hemen vereceğiniz adrese ulaşır, tespit, tarım ve fiyat teklifimizi hemen veririz.

Maltepe Hurda Alanlar

Maltepe hurda alanlar olarak kilosuna bakılmaksızın biz aramanız halinde geliyor ve tüm hurdalarınızı alıyoruz. Tüm müşterilerimize en uygun ve en güzel fiyatları teklif ediyoruz. Hiç bir şekilde değerinin altında bir teklifler yanınıza gelmiyoruz. Hurda alanlar olarak bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdik. Hurdacılık işleri eskiden her ne kadar profesyonel olmasa da günümüze kadar geldi. Emre metal olarak bizler gelişmiş teknolojik cihazlar, deneyimli personellerimizle sizlere kurumsal hizmet sağlıyoruz. Maltepe hurdacı olarak tüm mahallelerimizde sizlere en yakındaki hurdacıyız.

maltepe hurda alanlar

Hurda satarken ve Alırken Maltepe firmamıza ulaşın

Maltepe Hurda Söküm Firması

Hazır hurda alımı yanında hurda söküm işlerinizde de sizlere en nitelikli kadrolarımızla hizmet sağlıyoruz. Maltepe bölgenizde bir çok semt ve mahalle bulunmakta olup kentsel dönüşümün yaşandığı bölgemizdir. Bu nedenle yeni inşaat alanları sıkça oluşmaktadır. Yıkılması gerken binalarda öncelikle söküm işleri yapılması gerekecektir. Bu noktada Hurdacı ekiplerimiz deneyimi yüksek söküm personelleri ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. Maltepe hurdacı firmamız ister çıkan hurda karşılığında bu işçiliği yaptığı gibi dilerseniz anlaşılacak bir fiyat karşılığında da hurda söküm işlemi yapmaktadır.

Maltepe Hurdacı Alım Satım

Hurda aldığımız gibi talep edilmesi halinde tüm maden çeşitlerinde satımda yapmaktayız. Hurda satımı için istediğiniz özellikleri bizlere iletin hemen çözüm sağlayalım. Hurda satım işlerinde kilosu her ne olusa olsun mutlaka sizlere yardımcı olacağız. Hurda alım satım için ayrı bir ekibimiz sizlere hizmet verecektir.

Maltepe acil hurdacı hizmetleri : Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çinko, kalay ve kurşun hurdası, sarı hurda, kağıt ve plastik hurda dahil tüm malzeme ve maden hurdalarını alıyoruz.

Adatepe, Büyükbakkalköy, Ferhatpaşa, İdealtepe, Altay Çesme, Cevizli, Feyzullah, Küçükyalı, Altıntepe, Çınar, Fındıklı, Yalı, Aydınevler, Girne, Zümrütevler, Bağlarbaşı, Dragos, Gülensu, Başıbüyük, Esenkent, Gülsuyu semt ve mahalleleri Maltepe hurdacı olarak hizmet verdiğimiz bölgelerdir.