Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor?

Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor?

Hurdacılarda bakırın kilosu farklılık göstersede ortalama 32₺ den başlayıp 80₺ ye kadar değişmektedir. Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor sorunuzun cevabı için bakır niteliğinin bilinmesi gerekmektedir. Soyma bakır hurdası mı satmak istiyorsanız yada kızıl sarı bakır hurda mı? Aşağıdaki tablomuzda bakır çeşitlerinin kilogram fiyatları listelenmiştir.

Bakır kilo fiyatı bakımından bir çok maden ve çeşit hurdaya göre daha iyi fiyatlarla alıcı bulur. Soyma bakır listede de görebileceğiniz gibi en yüksek birim kilo fiyatına sahip hurdadır. En düşük kilo fiyatı bulunan hurda ise Bakır talaş hurdasıdır.

Hurdacılarda bakırın kilo fiyatı

Listede bulunan hurda fiyatları ortalama olarak belirtilmiştir. Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor?Lütfen elinizdeki hurdanın tam kilosuna göre 0533 211 15 50 telefonu arayarak detaylı bilgi ve size özel fiyatınızı alınız. Piyasanın çok çok üzerinde fiyat veren biri yada işletmeler bulunursa temkinli yaklaşmayı unutmayınız. Nakit ödeme dışında teklif veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor? aşağıdaki fiyatlar güncel bilgilendirmedir.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası 71,500₺/Kg
Hurda Bakır 62,00₺/Kg
Hurda Sarı 36,00₺/Kg
Hurda Kızıl Sarı 55,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda 58,00₺/Kg
Çubuk Sar 38,00₺/Kg
Kırkambar Hurda 34,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası 29,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda 28,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 32,00₺/Kg

Hurda fiyatları için sürekli güncelleme yapsakta bazen belirli bir süre eski fiyatlar listelenebilmektedir. Sizlerden ricamız satacağınız hurda kaç kilo olursa olsun bizleri arayıp en güncel fiyatı almanızdır.

Hurdacılarda Bakır Hurda Alım Satım

Kilo ile hurda satışı yapacaksanız alternatif onlarca firmaya bir telefonla ulaşabilirsiniz. İstanbul içinden bahsedecek olursak neredeyse 1000’den fazla hurdacı bulmanız mümkündür. Ancak hurda satışları esnasında bir çok olumsuz durumda yaşanabilmektedir. Yüksek kilo bakırınız varsa mutlaka kurumsal hurda ve geri dönüşüm firmaları çalışmanız yararınıza olacaktır. Çünkü ödeme sıkıntı yaşamazsınız ve türlü farklı bahaneler üretmeden sizleri yormaz ve kısa sürede alım gerçekleşir.

Bakır hurda asla düşük fiyattan yok pahasına elden çıkarmayın. Hurdacı firmamız emre metal uzun yıllardır aralıksız hurda alım satım hizmeti vermektedir. Bir çok hurdada alım yapıyoruz. Özellikle bakır hurdalarınız için bizi arayarak son teklifimizi öğreniniz.

Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor? sorunuz dışında varsa merak ettikleriniz geri dönüşüm ve hurdalar için uzmanımıza danışınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.