kadıköy hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Geniş ekip sayımızla tüm hurda işlerinizde sizlere hemen ulaşıyoruz. Kadıköy Hurdacı arayışınızda firma olarak hem hazır hurdalarınızın alımında hemde hurda söküm işlerinizde teknik ekiplerimizle destek veriyoruz. Kadıköy de tüm semt ve mahalelerden hurdacı taleplerinizde bizi arayın aynı gün gelelim. İnşaat alanlarında ve kentsel dönüşüm alanlarında söküm hurda işlerinizde de hizmet veriyoruz.

Emre Metal Hurda firmamız Kadıköy’de uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Kadıköy’de Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Kadıköy Hurdacı için 0533 211 1850 Hemen bize ulaşın.

kadıköy hurdacı

Kadıköy Hurdacısı

Kadıköy Bakır hurda alımı, Sarı (Pirinç) hurda alımı, Alüminyum hurda, Çinko hurda, Sarı Hurda Radyatör hurda, Hurda Kablo Çeşitleri, Krom, Nikel Hurdaları, Kurşun (Akü) Hurda ve Demirli Karışık Maden Hurdaların tamamını alıyoruz. Sizlerden aldığımız tüm huda çeşitleri için nakit ödeme imkanı sunuyoruz. Adet ve hacmi her ne olursa olsun tüm hurdalar için mutlaka Kadıköy hurdacı ekibimizden teklif alın.

Kadıköy Plastik Hurda Alımı

Kadıköy HurdacısıHurda Pimapen Plastikler Hurdaları, Pvc Plastik Hurdaları, Muhtelif Plastik Hurda Çeşitleri, Hurda Granör Hurda Çeşitleri, Röntgen Film Hurdaları dahil bir çok plastik gurubunda hurda alımı yapıyoruz. Demir çelik gibi plastik ürünlerde de bir çok atıl ürün ve malzeme bulunmaktadır. Hem sanayi alanında hemde kent yaşam alanlarında plastik hurda türleri oldukça fazladır. Kadıköy hurdacı firması olarak değerine nakit ödeme yaparak plastik malzeme hurdalarınızı satın almaktayız.

Kadıköy Hurda Çeşitleri

Demir Çelik Hurdaları, İzabelik Hurda, Paket Hurda, Sac Hurda, Teneke Hurda (Presli), Torna Talaşı, Kağıt ve Plastik Hurda Çeşitleri içinde nakit ödeme ile alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz tüm hurda türleri için firmamız uzmanlığından her zaman faydalanabilirsiniz.

İstanbul hurdacı firmamız Kadıköy de bütün semt ve bölgelere hakimdir. Gün içinde birden fazla ekibimiz çeşitli semt ve bölgelerde hurda alımı yapmaktadır. Sizlerden gelen çağrılarda hemen adresinize en yakındaki hurda ekibimiz gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken Kadıköy hurdacı için çağrı merkezimizi aramanızdır. Satmak istediğiniz hurda türü her ne olursa olsun mutlaka bizlerle irtibat kurunuz.

6 Yorum

 • Ahmet Esen

  Hurdacılık konusunda gerçekten başarılı bir yer üstelik çevre hurdacıya göre fiyatları kararında hak yemiyorlar

 • Mustafa N. Aymelek

  Kadıköy’de hurda demir bakır ve alüminyum tarzı geri dönüşüm ürünlerine en iyi fiyatı veren seçkin firma ☺️

 • Ahmet Esen

  Hurdacılık konusunda gerçekten başarılı bir yer üstelik çevre hurdacıya göre fiyatları kararında hak yemiyorlar.

 • Buketsu Kaya

  hurda konusunda gayet başarılar her türlü hurda alım satımı yapıyorlar.

 • GÜLCİHAN DEMİR

  Evde gereksiz bir sürü eşyalarım vardı. Arayıp ilk başta bilgi aldım alabileceklerini söylediler. Daha sonra onları satıp hem evimin eşya yükünden kurtuldum hemde açıkcası elime biraz para geçti.

 • Buse yldz

  Bir sürü bakır tel vardı elimde çöpe atacağıma satarım diye düşündüm. Gidip fiyat araştırması yaptığımda en iyi burası ücret veriyordu. Gecikmeden hemen elimden çıkardım.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.