Lama Bakır Hurdası

Lama Bakır Hurdası 120 TL

Lama Bakır hurda satmak istiyorsanız hemen geliyoruz. Her kilodaki Lama Bakır Hurdası için 7/24 0533 211 18 50 hurdacı çağırabilirsiniz. Hurdacılık hizmetleri artık gezici halde değil profesyonel telefonla adrese gelmek sureti ile yapılmaktadır. Her gün araçlarımız hurda satmak isteyen müşterilerine yerinde hizmet vermektedir.

İş yerleri, fabrikalar, atölye ve çeşitli mekanlardan yerinden lama bakır alımı yapıyoruz. 20 yılı aşkın süredir hurdacılık alanında aralıksız çalışan firmamız nakit ödeme ve günceli hurda alım satım sağlamaktadır.

Lama Bakır Hurdası Fiyatları

Lama Bakır Hurdası fiyatı 120₺ ortalamasından alım yapılan malzemedir. Her ne kadar satılacak lama bakırın özellikleri fiyatları değiştirse de net lama bakır hurda fiyatı ancak yerinde tespit sonrasında verilmektedir. Bildiğiniz üzere hurda çeşitleri arasında en fazla değere sahip hurdaları bakır hurda olmaktadır. Lama bakırda bunun bir çeşidi olup bir çok maden ve hurda türüne göre fiyatları son derece yüksektir.

Lama bakır İmalat artığı Elektrolitik malzeme olarak ayrıştırılmaktadır Bir çok elektronik üründe bakır özellikli maden bulunur. Bakır hurdalar konsunda en iyi fiyatlardan 2022 yılında alım yapmaktayız. Ekibimizden fiyat teklifi almadan hurdalarını asla satmayınız.

 

Lama Bakır Hurda Alan Yerler

Piyasa değerinin oldukça yüksek olması nedeni ile her hurdacı lama bakır hurdası almak isteyecektir. Ancak her hurdacı sizlere beklentilerinizde olan fiyatı vermeyecektir. Mutlaka tek bir yerden değil birden fazla hurdacı üzerinden fiyat alınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.