Sarı Oto Radyatör Hurdası

Sarı Oto Radyatör Hurdası 65 TL

Elinizde toplu şekilde bulunan Sarı Oto Radyatör Hurdası alımı yerinizdeden yapıyoruz. Oto sanayi firmaların ve çeşitli otomotiv sektöründe iştigal eden firmalarda çok ciddi sayıda bulunan bu hurdalar için 0533 211 18 50 numaradan bizi arayabilirsiniz. En iyi fiyatlarla aynı gün adresinize gelir ve Radyatör hurdalarınızı alırız.

Hurda alım satım konusunda ülkemizde 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet veren Emre Metal güvenilir hizmet sunar. Kurumsal niteliklideki hurda hizmetlerimiz yılın her günü aralıksız devam etmektedir.

Sarı Oto Radyatör Hurdası Fiyatları

Sarı Oto Radyatör Hurdası Fiyatları

Sarı Oto Radyatör Hurdası fiyatı 65₺ 2022 yılı başı itibari ile fiyatlandırılmaktadır. Radyatörler için doğru ve son nihai fiyatın verilebilmesi için malzemenin yerinde görülmesi ve kilonun tespiti önemlidir. Hurdacı ekiplerimiz gün içinde vereceğiniz adrese ulaşıp yerinde tespit ve tartım işlemini yapabilir.

Az sayıda elinizde tuttuğunuz oto radyatör için alımlımız bulunmaktadır. Firmamız toptan hurda alımını yapmaktadır. Bizi aradığınızda lütfen ortalama kilo bilgisini veririz. Yüksek kilodaki hurda satışlarında piyasanın üzerinden en iyi fiyatlardan alım atarız. Bizden hurdanız için fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz.

Sarı Oto Radyatör Hurdası Alan Yerler

Piyasa değerinin oldukça yüksek olması nedeni ile her hurda firması Sarı Oto Radyatör Hurdası almaktadır. Sadece her hurdacı sizlere beklentinizde olan olan fiyatı vermeyecektir. Mutlaka tek bir yerden değil birden fazla hurdacı üzerinden fiyat alınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.