Su Saati Hurdası

Su Saati Hurdası 72

Az veya çok adetli Su Saati hurdası alımı yapıyoruz. Hurda su saati satmak istiyorsanız 0533 211 18 50 numaradan bizi arayın hemen hurdacı kapınıza gelsin. Bir adet su saati satılacaksa adrese hurdacı çağırmak yerine yakınızda bulunan hurdacıya ulaşmanız çok daha doğru olacaktır. Adetli ve çoklu su saati hurdası satılacaksa firmamız yerinize gelmektedir.

Genelde su tesisatçı firmalarında yaptıkları iş nedeni ile su saati hurdaları birikmektedir. Firmamız bir çok tesisatçı ile anlaşmalı olarak yerinden düzenli alım yapmaktadır. Bozulmuş olan su sayaçları dairelerden iş yerlerinden dökülür ve depolanır. Sonrasında belirli bir miktara ulaşınca hurdacı aranıp satış yapılır.

Su Saati Hurdası Fiyatları

Saat sayaç özellikleri ve ürüne göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. 2022 yılı için ortalama su saati hurda fiyatı 72₺ den başlamaktadır. Yüksek kilodaki su saati hurdaları için sizlere özel fiyat teklifide vermekteyiz. Hem sanayi tipi su saatlerini hemde ev tipi su sayaçlarında hurda alımımız vardır. Sizlerden alınacak olan bu su saatleri firmamız tarafından geri dönüşüm işlemine gönderilmektedir.

Su sayaçları hurdalarının içinde genelde plastik, demir, cam, alüminyum, sarı hurda bulunmaktadır. Geri dönüşümde bu hurdalar ayrıştırma işlemine alınırlar. Yogunluk olarak sarı hurda daha fazladır diyebiliriz. Hurdacıların yüksek fiyat vermesindeki en büyük etkende budur.

Hurda Su Saati Alan Yerler

Neredeyse her hurdacı su saatli alımı yapmaktadır. Ancak bir kaç adet için telefonla adrese hurdacılar gelmekte imtina etmektedir. Çünkü gidilecek mesafe ve harcanacak yakıt düşünüldüğünde masraflı olmaktadır. Ancak satılcak saat hurdaları çok miktarda yada yüksek kiloda ise bizim gibi bir çok hurda şirketini vereceğiniz adrese gelir ve alım yapar.

Su Saati Hurdası satmak istiyorsanız bizi arayabilir ve hızlı, güvenli ve nitelikli hizmet alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.