tuzla hurdacı

Tuzla Hurdacı

Demir türevli hurdalar, Alüminyum, Bakır gibi tüm çeşitlerde Tuzla hurdacı olarak alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz hurdanın kilosu her ne olursa olsun firmamıza arayabilir ve aynı gün içinde en hızlı şekilde hizmet alırsınız. Satın aldığımız hurdalar için müşterilerimize anında nakit ödeme yapmaktayız. Sizden gelen çağrılarda hemen bölgenize ulaşmaktayız. İstanbul hurdacı hizmetleri için en yaygın ve geniş kadrolarla çalışıyoruz. Hurda alım satım işleri haricinde hurda söküm ve hurda satım desteğimizde bulunmaktadır.

Tuzla Hurda Alanlar

İstanbul Tuzla ilçemizde sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Hafta için ve hafta sonu bölgeden sürekli hurda alımı yapmaktayız. Tuzla hurda alanlar olarak hem evsel atık ve hurdaları hemde sanayi alanında çıkan hurdaların alımlarını yapıyoruz. Adet ve kilosu her ne olursa olsun tüm hurdalarınıza talibiz. Firmamız hurdademirbakir.com bölgede anlaşmalı olduğu ve sürekli hurda alımı yaptığımı işleme ve fabrikalara da sahiptir. Kurumsal bir işçilik için ve en iyi hurda fiyatları için bizlere ulaşınız.

Tuzla Hurda Alım Satım

Tuzla hurdacı olarak demir, bakır, sarı demir, alüminyum, çinko hurda, kablo, çelik saç torna talaşı, zamak antimiyon hurdaları, krom ve nikel hurdaları, kurşun hurdaları dahil tüm türlerde alım yapmaktayız. Geri dönüşümü mümkün olan bu madenler için sizlerde kazanç elde edebilirsiniz. Kullanmadığınız ve atıl hale gelmiş tüm çeşitler için bizi arayın hemen nakit ödeme yaparak satın alalım.

Hurda işlerinde deneyimli firma ile çalışmak istiyorsanız 1997’li yıllardan beri hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlayan firmamızla çalışın. Sizleri mağdur etmeden, gerçekçi fiyat teklifleri ve hızlı çözüm için ekibimize ulaşınız. İşletmeler içinde sürekli hizmet verebilecek personel sayısına sahibiz.

Tuzla Hurda Alan Yerler

Tuzla bölgesine son derece hakim hurdacı firmasıyız. İlçemizde tüm mahallelerde her gün hurdacı gönderimimiz vardır. Akfırat, Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, Fatih, İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimar Sinan, Orhanlı, Orta, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla Mahallesi tamamında Tuzla hurdacı hizmeti veriyoruz. Hurdalar elektronik kantarlarla tartılmakta olup anında sahibine nakit ödeme yapılmaktadır ve kendi araçlarımızla yerinden alınmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.